風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...bazi Większość osób odwiedzających tego typu strony internetowe, zazwyczaj już nieco wie na temat Feng Shui, ale nie wszyscy słyszeli o Czterech Filarach Przeznaczenia. Albo może nawet słyszeli, ale nie do końca wiedzą o co tu chodzi.

Otóż jest to rodzaj astrologii ale nie do końca. A w każdym razie nie jest to taka astrologia, jaką sobie wyobrażamy w związku ze słowem 'astrologia'. To prawda, że wykres Czterech Filarów opracowujemy na podstawie dokładnego czasu i miejsca urodzenia - i tu jest podobieństwo do astrologii Zachodniej czy też w ogólności do systemów 'przepowiadających przyszłość'. Ale jest to jedyne podobieństwo...

W analizie Czterech Filarów Przeznaczenia dokonujemy głębokiego wglądu nie tyle w naszą przyszłość ile w naszą osobowość i dotychczasowe życie. Według tego systemu, wraz z naszym pierwszym zaczerpniętym oddechem, jak mawiają Chińczycy: 'wdychamy nasze Przeznaczenie'. W momencie urodzenia przestajemy polegać na organizmie matki i stajemy się autonomiczną ludzką istotą. Wtedy właśnie energia życia zaczyna płynąć poprzez nasze meridiany i powstaje coś w rodzaju energetycznego wzorca, według którego już wszystko dalej się toczy. Mówiąc w skrócie, nasze życie zależy od układu energetycznego, jaki został 'wdrukowany' w nasz organizm w momencie urodzenia.

Dopóki nasze życie przebiega spokojnie i w zgodzie z naszymi planami, nie zastanawiamy się nad czymś takim jak los czy przeznaczenie. Ale gdy nasze życie zaczyna być (albo zawsze było) pasmem upadków i niepowodzeń, a wszystko czego się tkniemy, rozpada się na naszych oczach - zaczynamy się niepokoić dlaczego to właśnie nas dotyka. Dlaczego innym się udaje, a mnie nie?
Czasem mamy wątpliwości związane z wyborem zawodu, albo w ogólności z jakimikolwiek wyborami życiowymi. Nie zawsze możemy polegać na dobrej radzie, czasem przecież podejmujemy decyzje całkowicie samodzielnie (świadomie lub z konieczności). Niekiedy gnębią nas setki pytań o sens naszego życia, sens tego co robimy, czy też po prostu sami nie rozumiemy naszych pobudek.

Odpowiedź kryje się w nas samych! To wszystko co tworzy nasz charakter, temperament, osobowość, emocje, sposób postępowania, takie czy inne wybory,
a nawet typ chorób na które cierpimy - to wszystko można wyczytać dzięki złożonym technikom Czterech Filarów Przeznaczenia.
Wreszcie możesz dokonać 'przeglądu' samego siebie, zajrzeć do swego 'ja' i znaleźć odpowiedzi na pytania, które od dawna sobie zadajesz:
"Dlaczego ja?", "Dlaczego teraz?", "Dlaczego w taki sposób?" i wreszcie "Co dalej?"

Możesz skorzystać z konsultacji albo zmierzyć się z nauką tej wiedzy osobiście...

Na naszych kursach stosujemy metodę przekazywania wiedzy w taki sposób, że nawet najbardziej złożone techniki pojmiesz w ciągu niedługiego czasu. Staniesz się niezależny, a Twoje decyzje wreszcie będą miały rzetelne podstawy. Dowiesz się, jak osiągać swoje cele - być może dotychczas próbowałeś je osiągać niezgodnie z Twoją konstrukcją mentalną i dlatego często ponosisz fiasko...Ale nie to jest najważniejsze! Dodatkowo masz szansę przewidzieć, jakie choroby mogą Cię dotknąć w przyszłości i już teraz możesz zacząć działania profilaktyczne!
Innymi słowy - możesz na przykład wyprzedzić chorobę i nigdy do niej nie dopuścić!

Sięgnij więc po swój szczęśliwy los i weź go wreszcie w swoje ręce! Naucz się dokonywać właściwe wybory zgodne z Twoją osobistą energią!
Od dziś masz sposób na życie!


Zgłoszenia i informacje: tel. 0603 239 503

Email: mbladek@tradfs.comKlasyka Ba Zi - Dzieło Mistrza Wei Qian Li - "O Władzy"

Tłumaczenie dzieła Wei Qian Li w wykonaniu i z komentarzem Mistrza Josepha Yu. Świetny materiał dla już trochę zaawansowanych czytelników.

Czytaj dalej...Klasyka Ba Zi - Dzieło Mistrza Wei Qian Li - "O Biedzie"

Tłumaczenie dzieła Wei Qian Li w wykonaniu i z komentarzem Mistrza Josepha Yu. Świetny materiał dla już trochę zaawansowanych czytelników.

Czytaj dalej...Klasyka Ba Zi - Dzieło Mistrza Wei Qian Li - "O Pomyślności"

Tłumaczenie dzieła Wei Qian Li w wykonaniu i z komentarzem Mistrza Josepha Yu. Świetny materiał dla już trochę zaawansowanych czytelników.

Czytaj dalej...Klasyka Ba Zi - Dzieło Mistrza Wei Qian Li - "O Bogactwie"

Tłumaczenie dzieła Wei Qian Li w wykonaniu i z komentarzem Mistrza Josepha Yu. Świetny materiał dla już trochę zaawansowanych czytelników.

Czytaj dalej...Klasyka Ba Zi - Dzieło Mistrza Wei Qian Li - "O Długowieczności"

Tłumaczenie dzieła Wei Qian Li w wykonaniu i z komentarzem Mistrza Josepha Yu. Świetny materiał dla już trochę zaawansowanych czytelników.

Czytaj dalej...Tajemnicza choroba Putina

Analiza stanu zdrowia Putina na podstawie astrologii chińskiej Ba Zi - czy Pan Prezydent ma się czego bać?

Czytaj dalej...Przeznaczenie Titanica

Próba odpowiedzi na pytanie, dlaczego ta katastrofa się wydarzyła właśnie w takim momencie i jak wpisała się w losy ludzi będących pasażerami statku.

Czytaj dalej...Tragedia Tsunami w Azji w grudniu 2004 roku

Analiza okoliczności Tsunami w Azji w 2004 roku, pod kątem astrologii chińskiej Ba Zi. Czy da się takie kataklizmy przewidzieć?

Czytaj dalej...Atak terrorystyczny na wieże WTC - Nowy Jork 2001

Analiza okoliczności ataku terrorystów na Nowy Jork - słynna sprawa 911 skomentowana przez Mistrza Raymonda Lo

Czytaj dalej...Trzęsienia ziemi i rewolucje Roku Królika - 2011

Rzut oka na wydarzenia Roku Królika - trzęsienia ziemi, tsunami w Japonii i arabskie rewolucje - komentarz Mistrza Raymonda Lo

Czytaj dalej...