風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...
qimendunjia Jest to metoda dywinacji licząca sobie ponad dwa tysiące lat, ale wciąż aktualna i używana w Chinach. Polega ona na analizie momentu w czasie i wyborze najlepszej strategii działania.
W czasach starożytnych używana była głównie w celach militarnych, pomagała wybrać sposób i czas ataku lub obrony.
Ale jej możliwości są daleko szersze.

Współcześnie jest stosowana we wszystkich sytuacjach wymagających podjęcia jakiejś decyzji albo znalezienia zaginionego przedmiotu lub osoby. Za pomocą tej techniki można wspaniale zdiagnozować zdrowie człowieka lub Feng Shui domu.

Bywa że konsultant Feng Shui zmaga się z przypadkiem domu, w którym bardzo trudno określić wykres energii (na przykład bardzo stare budynki lub takie po wielu rozbudowach i remontach). Wtedy z odsieczą przychodzi właśnie Qi Men Dun Jia, które pozwala zlokalizować energie oraz odczytać problemy budynku czy mieszkańców. Od lat uczestniczę w dyskusjach kolegów i koleżanek po fachu, gdzie przedstawiamy i omawiamy przypadki z jakimi się stykamy na co dzień. Zaskakująca jest ilość zastosowań tej wspaniałej techniki! Można szukać zaginionych przedmiotów, zwierząt i ludzi, analizować zdrowie, wybrać najlepszą taktykę inwestowania, zajrzeć za kulisy konkurencji, przejrzeć zamiary przeciwnika a nawet wybrać sposób obrony na sali sądowej i oszacować swoje szanse. Gdy spotykają nas poważne kłopoty, Qi Men Dun Jia może podpowiedzieć jak wybrnąć z opresji z jak najmniejszymi stratami i co zrobić aby znów wystartować. Ludzie szukający pracy mogą dowiedzieć się jak zachować się wobec rekruterów, czy przyjąć postawę bierną oczekując na pytania czy też aktywnie kierować rozmową. Jaki kierunek wybrać aby wzmocnił nasze szanse. Co mieć przy sobie i jakich kolorów użyć. Można też zbadać sytuację rodziny na odległość, gdy nas coś martwi czy niepokoi, a my jesteśmy daleko od domu. To tylko skromny wachlarz możliwości tej metody.

Ponieważ jest to wspaniałe narzędzie i z pewnością powinno się ono znaleźć w arsenale konsultantów Feng Shui albo nawet ludzi którzy chcą po prostu świadomie decydować o swoich życiowych krokach, chciałabym włączyć tę metodę do oferty moich szkoleń (być może w przyszłym roku).

Małgorzata Gałkowska-Błądek
Copyright 2011


Tragedia w Smoleńsku - kwiecień 2010

Dzień 10 kwietnia 2010 wszyscy zapamiętamy na zawsze. Wtedy rządowy Tupolew rozbił się w drodze na Uroczystości Katyńskie. Zginęło wiele osób. Ten artykuł został napisany na gorąco, 13 kwietnia 2010 roku i jest to próba analizy sytuacji przy pomocy Qi Men Dun Jia. Generalny wniosek jest taki, że lot powinien być przełożony, ponieważ wyprawa w tym kierunku nie była bezpieczna.

Czytaj dalej...