風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...


To prawda, że uczniowie świadczą o swoim nauczycielu. Przedstawiam z dumą ten cykl zawierający historie z życia.

Margit zaczęła naukę Feng Shui czytając książki. Próbowała stosować metody opisane w książce, ale bez większych rezultatów. Jednak pewnego dnia, jej mąż Peter znalazł moją stronę internetową i zapisał żonę na moje 4 dniowe seminarium Feng Shui w Niagara Falls w listopadzie 1998. Po pierwszym dniu ona zadzwoniła do męża i z przejęciem powiedziała "Teraz mogę już wyrzucić tę książkę o Feng Shui".

Po tym seminarium, Margit zapisała się na wszystkie trzy poziomy kursu korespondencyjnego. Ona powtórzyła seminarium w marcu 1999 w Niagara, aby pogłębić wiedzę. Przez cały czas zadawała wiele dobrych pytań i wykazała talent do nauki.
Jej wypowiedzi na listach dyskusyjnych sprawiały wrażenie, jakby pisał je ktoś praktykujący od lat.

Wiosną 1999, jej rodzina zaczęła stosować remedia polecone przez nią w Lake Obabika Lodge, rodzinnej firmie zajmującej się wynajmem kwater dla turystów. Jaki był rezultat?

1. Firma rozpoczęła działalność 9 lat temu ale kiepsko jej się wiodło. Drzwi frontowe mają podwójną 7 wspieraną przez jezioro i odległe góry. Biuro jest w NE z 5-9, a wejście do biura jest na E z 9-5. Ona przeniosła te drzwi tam gdzie jest podwójna 7, aby czerpać dobrą energię z pałacu skierowania. To wszystko. Według Petera, trzy dni po zainstalowaniu nowych drzwi, telefon się urywał i wszystkie miejsca były zajęte na całe lato. Coś takiego nigdy nie miało miejsca w poprzednich latach.

2. Peter i Margit mają małą córeczkę Sarah, która jest lunatyczką. Po zastosowaniu pomysłowych remediów Feng Shui w jej sypialni, to się skończyło.

3. Peter miał kłopoty ze snem. Po zastosowaniu właściwych remediów w sypialni, on teraz bardzo dobrze śpi.

Feng Shui nie zrobiło z Petera i Margit miliarderów (w każdym razie jeszcze nie). Ale ja myślę, że to jest o wiele lepsza historia niż stworzenie miliardera.


staw

Stawek na SW przynosi nowy biznes.


jezioro

Duża woda i góra za wodą wspiera Podwójną 7 na skierowaniu.


wnętrze

Użycie pnączy podnoszących qi, wprowadza nieco życia do jadalni.
Margit obecnie praktykuje Feng Shui. Dowiedz się więcej na jej stronie Lake Obabika Lodge.Powyższy artykuł jest moim tłumaczeniem artykułu Mistrza Josepha Yu.
Małgorzata Gałkowska-Błądek
Oryginał znajduje się na stronie Mistrza Josepha Yu