風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...Poniższa historia, opowiedziana przez Soreiyos Yip, jest jedną z tych historii, które nauczyciele uwielbiają słuchać. Najwidoczniej ta kobieta musiała wejść w dobry okres szczęścia, a wiedza Feng Shui tylko umocniła to dobre niebiańskie szczęście.

Drogi Mistrzu Yu,

Kilka miesięcy temu napisałam do Pana z prośbą o zapisanie mnie na kurs 4 filarów przeznaczenia. Pan wyraził zgodę.
Teraz mam Panu coś do opowiedzenia:

Zanim mogłam mieć na cokolwiek wpływ, wiele pozytywnych i wielkich rzeczy mi się przydarzało. Czy to z powodu poprawy mojego niebiańskiego szczęścia? (Dowiem się podczas kursu 4 filarów), czy też to było Feng Shui, którego nauczyłam się z Pańskiego kursu korespondencyjnego. Nie wiem.

Oto historia: Po ukończeniu 2 stopnia kursu Feng Shui, dostałam pracę. Oczywiście zastosowałam techniki FS. Kilka tygodni później kupiłam dom według znanych mi wtedy zasad FS. Jednak nie mogłam znaleźć domu satysfakcjonującego w 100 procentach teorię FS, w końcu znalazłam dom zgodny w 70%, i zastosowałam pozostałe 30% w remediach. To się działo między 8 a 10 miesiącem od zastosowania FS.

Zaczęłam 3 stopień kursu po miesięcznym mieszkaniu w tym domu. Wtedy zaczęłam tam stosować techniki Wędrującej Gwiazdy. Po okresie prób i błędów zaczęłam zauważać efekty Wędrującej Gwiazdy. Chciałabym tu wspomnieć, że stosowałam wiedzę w dużej mierze pochodzącą z kursu oraz z forum dyskusyjnego.

Mieszkam w moim domu już 10 miesięcy i teraz dostałam inną pracę w USA z ofertą której nie mogłam odmówić.
Czy to z powodu Wędrującej Gwiazdy? Nie wiem. Chociaż nie jestem aktywna na forum dyskusyjnym z braku czasu, to jednak trzymam rękę na pulsie i czytam posty. Grupa na forum jest wspaniała.

Z tych wszystkich przyczyn, nie mogłam uczestniczyć w kursie 4 filarów przeznaczenia, który mi Pan doradzał. Ale ja na pewno się zgłoszę. Ponieważ nie mieszkam już w Montrealu, jak tylko poznam mój nowy adres w USA, zapiszę się na kurs, w którym chciałam uczestniczyć już dawno temu.

Soreiyos Yip


Powyższy artykuł przetłumaczyła Małgorzata Gałkowska-Błądek.
Oryginał znajduje się na stronie Mistrza Josepha Yu