symbol Słońca w astrologii
01
Astrologia Ba Zi (Cztery Filary Przeznaczenia)

Astrologia chińska, ocena charakteru, zdrowia, związków, human resources.

Więcej...
szachy jako symbol strategii qi men dun jia
02
Inwestycje i strategia działania

Cesarska metoda planowania strategii Qi Men Dun Jia, wyrocznia I Ching. Pomoc w wyborze ścieżki działania.

Więcej...
kalendarz - wybór dobrych dat
03
Wybór daty (Ze Ri)

Wybór daty dla ważnych wydarzeń. Śluby, rozpoczęcie budowy domu, przeprowadzka, podpisywanie kontraktu.

Więcej...


symbol Słońca w astrologii

Astrologia Ba Zi (Cztery Filary Przeznaczenia)Wykres astrologiczny opracowuje się na podstawie daty urodzenia wraz z godziną i miastem. Każdy z nas ma swój indywidualny profil żywiołów w organiźmie i dlatego jesteśmy tak niepowtarzalni. Są jednak pewne zasady, które pozwalają przewidzieć na wiele lat naprzód jakie możemy napotkać kłopoty. Mamy wtedy szansę już zawczasu podjąć odpowiednie kroki i decyzje. Możemy ominąć życiowe rafy. Astrologia jest też bardzo pomocna w badaniu zgodności przyszłych współmałżonków. To nie znaczy oczywiście, że astrolog odradzi Ci związek z wybranką czy wybrankiem. Znaczy to jednak, że może doradzić coś, co trwale Was połączy i sprowadzi harmonię do Waszego związku.

Astrologia chińska to nie tylko diagnoza. To jest również zbiór porad i sugestii w jaki sposób "naprawić" swoje życie i pójść we właściwym kierunku zamiast wciąż natrafiać na przeszkody. Ba Zi może też pomóc w takich sprawach jak planowanie dziecka; szczególnie gdy są problemy z poczęciem mimo, że z medycznego punktu widzenia nie ma przeszkód.

Wiele życiowych problemów można wyjaśnić dzięki astrologii. Wszystko musi mieć swój najlepszy czas. Jeśli próbujesz coś uzyskać w niewłaściwym czasie, wyniki mogą być kiepskie.

Wiedza ta pozwala również określić charakter przyszłego pracownika lub kooperanta i przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem jakie mogą wystąpić kłopoty. Stąd wielu rekruterów korzysta z astrologii Ba Zi.

szachy - symbol strategii w cesarskiej metodzie qi men dun jia

Inwestycje i strategia działaniaBywa, że potrzebujesz podpowiedzi lub wskazówki, jaki kierunek działania wybrać. Jakie skutki przyniesie dana decyzja? Jakie szanse masz na wygranie sprawy w sądzie? Jak bronić się przed atakiem konkurencji? Czy planowana inwestycja przyniesie zakładane efekty? Na tego typu pytania, można znaleźć odpowiedzi dzięki cesarskiej metodzie planowania strategii Qi Men Dun Jia. To bardzo stara metoda wykorzystywana kiedyś do działań wojennych. Ale dzisiejsze życie czasem też przypomina plac bitwy...
W końcu chciałbyś poznać jakie ukryte plany ma Twój przeciwnik, czyż nie?

Qi Men Dun Jia pozwoli zajrzeć "za kotarę" wydarzeń i wybrać optymalną strategię. Znając sytuację i ukryte sprawy, można podjąć świadomą decyzję, minimalizując ryzyko porażki. Wiele osób szuka tu porady w kwestiach zdrowia, inwestycji a nawet zakupu domu czy zawarcia związku.

Oprócz Qi Men Dun Jia, istnieją też inne skuteczne metody - wyrocznia I Ching (Wen Wang Gua), Wyrocznia Kwiatu Śliwy (Mei Hua Yi Shu) czy Da Liu Ren. Każda z tych metod ma nieco inne możliwości. Dlatego każde zapytanie traktuje się indywidualnie i dobiera optymalną metodę lub połączenie kilku metod, w zależności od stopnia skomplikowania sytuacji.

kalendarz - wybór dobrej daty na wydarzenie

Wybór daty (Ze Ri)Pewne momenty w czasie są dla nas bardziej pomyślne niż inne. Jeśli rozpoczniemy jakąś ważną aktywność w pomyślnej dacie, zaprzęgniemy potężne energie do pomocy w naszej sprawie. Wiele rzeczy pójdzie łatwiej i sprawy będą rozwiązywać się szybciej a my osiągniemy większą satysfakcję. Wybierając optymalną datę, możemy zminimalizować pecha i zwiększyć harmonię w naszym życiu. Jeśli planujesz coś ważnego, warto zainteresować się wyborem daty z wyprzedzeniem kilku miesięcy, ponieważ zdarza się, że taki najwspanialszy moment wypada dwa, trzy razy w roku. Ale nie martw się jeśli coś przegapisz. Wciąż można wybrać może nie najwspanialszą ale nadal bardzo dobrą datę.

Najczęściej oblicza się właśnie dwie daty, jedną idealną, wyjątkową i drugą - wciąż dobrą (w razie gdyby nie można było skorzystać z tej pierwszej)