wnętrze pokoju dziennego
01
Mieszkania i posiadłości prywatne

Mieszkania, domy i projekty. Wybór działki, aranżacje wodne, ogród w zgodzie z Feng Shui.

Więcej...
nowoczesny budynek - biurowiec
02
Firmy, biura i obiekty komercyjne

Firmy, biura, obiekty komercyjne, wybór lokalu. Aranżacje wodne, otoczenie.

Więcej...
kalendarz - wybór dobrej daty na wydarzenie
03
Aktualizacja roczna

Ocena sytuacji w biurze i mieszkaniu na dany rok. Zastosowanie remediów.

Więcej...


wnętrze pokoju dziennego

Mieszkania i posiadłości prywatneOptymalnie należy pomyśleć o Feng Shui już na etapie zakupu działki, ponieważ źle wybrana działka może uniemożliwić zbudowanie pomyślnego domu.

Konsultant Feng Shui może pomóc w przebiegu prac projektowych, aby prawidłowo zorientować dom na działce i umieścić wszystkie ważne funkcje w pomyślnych miejscach. Współpraca z architektem jest bardzo ważna, aby maksymalnie wdrożyć rozwiązania Feng Shui, nie zakłócając jednocześnie rozwiązań stricte architektonicznych i konstrukcyjnych.

Można też zasięgnąć porady konsultanta, jeśli zamierzamy kupić gotowy dom czy mieszkanie. Jeśli wiemy co dom "trzyma dla nas w zanadrzu" w zakresie pomyślności finansowej, zdrowia, związków, osiągnięć akademickich czy kariery, możemy podjąć świadomą decyzję o kupnie lub rezygnacji z kupna.

Podczas badania Feng Shui istniejącego budynku, diagnozowane są problemy i klient otrzymuje propozycje różnych rozwiązań i remediów, aby mógł czerpać wspaniałą energię zdrowia i pomyślności. Brane są pod uwagę również wykresy astrologiczne mieszkańców, aby dostosować do nich przestrzeń i pomóc im zrealizować życiowe cele.

Warto pomyśleć również o otoczeniu, ogrodzie i funkcjach rekreacyjnych (basen, stajnia, kort itd.). Właściwie zainstalowane aranżacje wodne mogą przynieść bogactwo i pomyślność.

budynek komercyjny - biurowiec

Firmy, biura i obiekty komercyjnePrzed zakupem lub dzierżawą powierzchni biurowej lub komercyjnej - warto przeprowadzić ekspertyzę Feng Shui aby dowiedzieć się jakie możliwości finansowe posiada dana przestrzeń. W niektórych przypadkach uda się pewne wady poprawić przy pomocy remediów, ale może się zdarzyć, że nie da się nic zrobić i ciężko będzie uniknąć strat.

Podczas badania istniejącego biura czy lokalu, zwracamy uwagę na rozkład funkcji, umiejscowienie drzwi, aranżację przestrzeni wewnętrznej i rozmieszczenie biurek kadry zarządzającej oraz pracowników. Jeśli energia Qi może krążyć harmonijnie, firma cieszy się większą pomyślnością, większymi zyskami i lepszą atmosferą wśród personelu.

Wiele korzyści można też osiągnąć dzięki aranżacji otoczenia zewnętrznego - terenów zielonych i wody.

Konsultacje Feng Shui mogą obejmować również współpracę podczas procesu tworzenia logotypu lub firmowej strony www.

Można również zasięgnąć konsultacji w kwestiach kadrowych - doboru pracowników na poszczególne stanowiska i rekrutacji. Jeśli temat human resources jest dla Ciebie ważny, przejdź tutaj.

kalendarz - aktualizacja roczna

Aktualizacja rocznaEnergie Feng Shui wędrują i co roku zmienia się ich pozycja. Energie roczne mogą wpływać na wykres Feng Shui jakiegoś miejsca i zwiększać lub zmniejszać pomyślność. Wielu klientów zgłasza się aby co roku zaktualizować zalecenia i remedia jeśli jest taka potrzeba. Warto wiedzieć z wyprzedzeniem, jakiego typu wyzwania nas czekają i na co się przygotować.

Dzięki corocznej aktualizacji, możemy zawczasu zaplanować swoje decyzje i uniknąć kłopotów. Możemy skupić się na jednych działaniach i powstrzymać się przed innymi. Każda energia niesie inne możliwości i jeśli wykorzystamy ją nieprawidłowo, możemy wpaść w kłopoty.

Energie roczne zmieniają swoje położenie na początku lutego każdego roku. Warto już parę miesięcy wcześniej zapoznać się z sytuacją w swoim biurze czy domu, aby zdążyć się przygotować na różne warianty.