Zamów

Konsultacje Feng Shui

Czasem czujemy że w naszym życiu coś jest nie tak. Zdarza się, że w nowo wybudowanym domu, który pochłonął oszczędności naszego życia, nagle zaczynamy chorować, tracimy posadę, rozstajemy się z partnerem a nasze dzieci przynoszą ze szkoły coraz to gorsze oceny....

Nasze otoczenie wpływa na nas czy tego chcemy czy nie. Jeśli poznamy zasady tego wpływu i zastosujemy je umiejętnie w projekcie domu czy stylu życia - łatwiej nam będzie odnieść sukces. Dzięki Feng Shui, nasze środowisko będzie nas wspierać a nie utrudniać nam życie. Wiedza ta służy maksymalnemu wykorzystaniu pozytywnych wpływów otoczenia i zniwelowaniu tych niekorzystnych. Zaufajmy doświadczeniu starożytnych mistrzów Feng Shui, którzy przez tysiące lat obserwowali naturę i skrzętnie notowali swoje wnioski. Na tej podstawie powstał zbiór wskazówek i zasad, z którego teraz możemy obficie czerpać.

czytaj więcej...Zamów

Konsultacje związane z inwestycjami i strategią działania

Czasem w życiu stajesz przed ważnym wyborem i nie wiesz w którą stronę pójść, jaką decyzję podjąć. Gdyby tak wiedzieć co się kryje za "kotarą" i móc z góry przewidzieć efekty wyboru...Wyobraź sobie, że to jest możliwe. Są metody pozwalające ostrzec Cię przed jakimś ruchem. W ten sposób możesz uniknąć przykrego rozczarowania albo prawdziwych kłopotów. Możesz też zobaczyć, kto tak naprawdę jest Twoim przyjacielem a kto kopie pod Tobą dołki.

czytaj więcej...

Zamów

Wybór daty (Ze Ri)

Przepis na sukces? Trzeba być we właściwym miejscu, we właściwym czasie i podejmować właściwe wybory. Czas jest bardzo ważnym elementem życia. Gdy zajmiesz się czymś za wcześnie lub zbyt późno - efekty mogą być mizerne. Dlatego warto wiedzieć, kiedy jest czas odpowiedni dla Twoich zamierzeń. Być może chcesz przystąpić do budowy domu, zawrzeć związek czy podpisać ważny kontrakt. Dowiedz się, jaki moment byłby optymalny aby osiągnąć najlepsze wyniki.

czytaj więcej...Zamów

Astrologia chińska (ba zi)

Astrologia Ba Zi pozwala odczytać życiowy potencjał człowieka. W momencie urodzenia, otaczające nas żywioły zostają wdrukowane w nasze meridiany i o tego momentu będą mieć wielki wpływ na nasze życie. Mogą decydować o naszych zdolnościach, zdrowiu, związkach, charakterze i przyszłych problemach. To taka mapa życia, którą powinni nam wręczyć zaraz po urodzeniu.

Jeśli znasz swój potencjał, możesz świadomie podejmować życiowe decyzje i nie tracić cennego czasu na płynięcie pod prąd. Wiedząc jakie zdolności ma Twoje dziecko, możesz wybrać dla niego właściwą szkołę i zawczasu zwrócić uwagę na wyrównywanie problemów. Również w kwestiach zdrowotnych - warto wiedzieć, na co zwrócić największą uwagę i jak uniknąć ewentualnych przyszłych kłopotów.

czytaj więcej...

Zamów

Konsultacje w zakresie human resources

Dobór współpracowników to bardzo ważna sprawa. Czasem w CV wszystko wygląda pięknie, ale potem się okazuje że nie wszystko złoto co się świeci. Czasem też jest tak, że na rozmowie rekrutacyjnej ktoś kompletnie nie umie się "sprzedać" a tymczasem byłby to prawdziwy skarb w Twojej firmie. Są metody, które pozwalają zajrzeć głębiej w charakter człowieka.

czytaj więcej...Referencje

Co klienci mówią o mnie