Dla zaawansowanych

Metody Wodnego SmokaUwaga: poniższy Kurs Metod Wodnego Smoka przeznaczony jest dla osób mających za sobą kurs Feng Shui i biegłych w sporządzaniu i interpretacji wykresów Wędrującej Gwiazdy Fei Xing.aranżacja wodna przed budynkiem w Hong Kongu

Metody Wodnego SmokaNajprostsza definicja mówi, że Wodny Smok jest wspaniałą i bardzo skuteczną techniką użycia wody w otoczeniu, w celu osiągnięcia określonego skutku. Woda ta może występować w różnych postaciach. Może to być oczko wodne z kaskadą wody, fontanna, ciek wodny a nawet cały skomplikowany system "rzeczek" i zbiorników. W tym kursie poznasz skuteczne metody, zalecane przez Mistrza Josepha Yu.

Kurs podzielony jest na 10 części i każda z tych części omawia jedną lub kilka kolejnych metod obliczania i zastosowania Wodnego Smoka. Zalecane jest aby poznawać te metody w podanej kolejności.

Do kursu możesz przystąpić w dowolnym momencie; nie ma tu terminów ani ograniczeń. Zalecane jest jednak aby poznawać metody Wodnego Smoka w podanej kolejności.

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu.

Kurs będzie dostępny wkrótce, po edycji.