風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...

miasto

- NIE CZYTAJ JEŚLI JESTEŚ SZCZĘŚLIWY I BOGATY...


Bywa, że czasem zaczynasz się zastanawiać dlaczego wciąż masz "pod górkę". Przecież robisz wszystko co można, tak się starasz, a jednak efekty nie przychodzą albo są mierne. Okazje przechodzą Ci koło nosa, czujesz się samotna(y), brak Ci chęci do życia i najchętniej uciekł(a)byś od tego wszystkiego gdzieś na bezludną wyspę.

Wciąż coś Cię blokuje i nie pozwala w pełni radować się życiem; to inni są zdrowi i szczupli, mają szczęśliwe związki, wyjeżdżają na egzotyczne wakacje, kupują nowe samochody, meble i ciuchy. Masz czasem wrażenie że życie toczy się obok Ciebie, a Ty możesz się tylko biernie przyglądać.

Brzmi znajomo?

A może Twoja firma przynosi straty i sprawy kadrowe przyprawiają Cię o ból głowy? Może konkurencja depcze Ci po piętach i ze smutkiem patrzysz jak osoby o mniejszych kwalifikacjach osiągają szybsze i większe zyski od Ciebie?

Nie martw się, już nie jesteś sam(a)! Studiowałam i praktykowałam Feng Shui przez wiele lat aby pomagać osobom takim jak Ty. Pomogę Ci odzyskać radość życia, zmotywować do działania i popracujemy nad wyciągnięciem maksymalnych korzyści z Twojego otoczenia 
i astrologii. Sprawię, że miejsce i czas będą Cię wspierać.


Jeżeli masz życiowe kłopoty możemy wspólnie poszukać ich źródła i wskażę Ci sposoby radzenia sobie z nimi. Dowiesz się też wielu fascynujących rzeczy na temat Twojej osobowości, związków, zdrowia i możliwości w życiu. Pomówimy o optymalnym stylu życia, diecie i otoczeniu. Dzięki temu będziesz miał(a) sposobność zapobiegania problemom, które zagrażają Ci w przyszłości...

A wszystko to na podstawie Twojego unikalnego wzorca energetycznego zapisanego w Twoich meridianach w momencie narodzin - który to wzorzec znany jest jako Cztery Filary Przeznaczenia (Ba Zi). Czasem sięgniemy też do wyroczni I Ching lub do metody stosowanej przez cesarzy chińskich - Qi Men Dun Jia.

Jeżeli chcesz wybudować dom albo kupić mieszkanie, pomogę Ci znaleźć najlepsze miejsce i wybrać projekt, przy czym pomyślimy też o Twoim dalszym otoczeniu - ogrodzie oraz ustalimy szczęśliwą datę rozpoczęcia prac budowlanych lub wprowadzenia się do mieszkania.

Nieważne czy Twoim miastem jest Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Wrocław czy Kraków - przyjadę na miejsce i postaram Ci się pomóc maksymalnie wykorzystać atuty okolicy. Jeżeli jesteś już posiadaczem mieszkania lub domu i musisz wciąż stawiać czoło przeróżnym kłopotom osobistym i zdrowotnym, przyczyna może tkwić w otoczeniu, które nieodpowiednio Cię wspiera albo nawet szkodzi. Analiza Feng Shui Twoich czterech ścian wyjawi prawdę...

Może będziesz chciał(a) sięgnąć po tajemnicze metody Wodnego Smoka? Wodny Smok to bardzo zaawansowane metody aranżacji otoczenia wspomagające bogactwo i ochronę. Konsultacja Feng Shui często jest uzupełniana właśnie Wodnym Smokiem.

Więcej o konsultacjach...