風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...


Małgorzata Gałkowska-Błądek


Jestem konsultantką i mistrzem Feng Shui (tytuł nadany przez Mistrza Josepha Yu); tą tematyką zajmuję się już od 1996 roku. Moja przygoda zaczęła się tak naprawdę od pierwszego mojego emaila, który napisałam do Roela Hilla (Heluo) prosząc o pozwolenie na przetłumaczenie jego artykułów na język polski.
Przedtem miałam oczywiście okazję poznać nieco Feng Shui (dzięki współpracy z Pawłem Tomkowiakiem - twórcą pierwszego polskiego portalu na ten temat), ale w jakimś momencie przestało mi to wystarczać i postanowiłam iść dalej.

Osobowość Roela Hilla i ogrom jego wiedzy były powodem mojej decyzji o podjęciu dalszej nauki właśnie pod jego kierunkiem - w Holandii. Istnieje takie stare chińskie powiedzenie: "Gdy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel". Chyba nadszedł ten czas również i dla mnie, ponieważ wkrótce na mojej życiowej drodze pojawili się dwaj inni wspaniali nauczyciele: Joseph Yu oraz Raymond Lo.

Moim celem jest pomoc ludziom w potrzebie, przywrócenie harmonii w ich życiu oraz wskazanie im w jaki sposób mogą czerpać dobroczynną energię z otoczenia. Dlatego też oprócz konsultacji Feng Shui i Czterech Filarów Przeznaczenia, organizuję kursy i seminaria oraz tłumaczę wartościowe książki na temat Feng Shui, Czterech Filarów Przeznaczenia i I Ching. Publikuję także własne artykuły.

W kręgu moich zainteresowań znajduje się również Reiki (naturalne uzdrawianie) i odżywianie makrobiotyczne.

W marcu 2012 uzyskałam tytuł Mistrza Feng Shui. Jestem pierwszą osobą w Polsce, która uzyskała tytuł Mistrza w szkole Josepha Yu. 
Należę również do grona nauczycieli w tej uczelni.

dyplom

W uznaniu mojego wkładu w rozwój Feng Shui w Polsce, w 2009 roku otrzymałam prestiżowe wyróżnienie
- wpis do Encyklopedii WHO IS WHO w Polsce.

Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, które mają szczególne zasługi w dziedzinie swojej działalności.
Jest to dla mnie wielki zaszczyt i jednocześnie motywacja do dalszej pracy związanej z popularyzacją
tej pięknej i wartościowej wiedzy, jaką jest Feng Shui oraz Ba Zi (chińska astrologia 4 Filary Przeznaczenia).

Moje kompetencje

Jestem uczennicą Mistrzów Josepha Yu, Raymonda Lo oraz Heluo (Roela Hilla). Uczestniczyłam we wszystkich dostępnych szkoleniach i kursach Feng Shui Research Center w Kanadzie - szkoła Mistrza Josepha Yu.
Między innymi były to seminaria z zakresu Feng Shui, Czterech Filarów Przeznaczenia (Ba Zi), Metod Wodnego Smoka, Xuan Kong Da Gua, Qi Men Dun Jia, Da Liu Ren i I Ching.
Organizowałam również seminaria z zaproszonymi mistrzami tu w Polsce - zaprosiłam Raymonda Lo i Roela Hilla. Dzięki mnie, pasjonaci Feng Shui w Polsce mieli szansę pobierać naukę u samych mistrzów, osobiście.

Przetłumaczyłam też trzy książki z języka angielskiego, z których dwie zostały wydane w Polsce.

Czytaj więcej na temat moich kwalifikacji.. .


Moje dyplomy


dyplom od Mistrza Lo dyplom 1 od Mistrza Lo dyplom 1 dyplom 2 dyplom 3 dyplom 4 dyplom 5 dyplom 6 dyplom 7 dyplom 8 dyplom 9