風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...

"Pani Małgosiu,
    piszę z nieukrywanym zachwytem, bo mimo, że ufam w Pani analizy,
    wierzę w FS, ale czasami to co się dzieje przerasta moje najśmielsze
    oczekiwania.

    Nie wiem, czy Pani pamięta, jakieś pół roku temu wysłałam do Pani
    prośbę o ustalenie daty konferencji, która była dla mnie niezmiernie
    ważna. Podała Pani 19 października. Nie do końca byłam zachwycona tą
    datą, ale zaufałam.
    I to była dobra decyzja.
    Konferencja okazała się olbrzymim sukcesem, wiele spraw szło sprawnie
    i szybko, w organziacji brali udział bardzo fajni ludzie. Podczas
    samego wydarzenia nie zdarzyło się nic, co mogło zespuć konferencję.

    Jestem cały czas pod wielkim wrażeniem." 
- zadowolona klientka"Tematyką feng shui zainteresowałam się jakieś 20 lat temu, w nadziei na poprawę jakości mojego życia i zdrowia po traumatycznych przeżyciach. Kupowałam masę książek i wgłębiałam się w tajniki tej sztuki. Po wizycie konsultantów w moim mieszkaniu (15 lat temu) i sprawdzeniu przez nich tego, co zrobiłam samodzielnie, doszłam do wniosku, że wszystko robię doskonale - czyli jestem już mistrzem. Przy zmianie roku zmieniałam też "wszystko co potrzebne" wg mojej wiedzy. W tym roku (2014) zaniepokoiły mnie 5 i 2, które skumulowały się w jednym rejonie, oraz pogarszający się ostatnio stan mojego zdrowia (wypadki etc.). Skontaktowałam się z Panią Małgosią, żeby potwierdzić moje obawy i poszukać remediów. Jakież było moje zdziwienie, gdy zrozumiałam, że ....nie ja jestem mistrzem ....a moja wiedza, nie ma nic (lub ma bardzo niewiele) wspólnego z prawdziwym Feng Shui. Nie usłyszałam tego od Pani Małgosi, Prawdziwego Mistrza, (która jest dla mnie uosobieniem Anioła), lecz zobaczyłam czarno na białym, przy okazji wykonywania przez Panią Małgosię analizy. Dowiedziałam się nie tylko co i jak, ale też dlaczego, co było dla mnie najważniejsze, bo uwielbiam wiedzieć. Pani Małgosia jest nie tylko niesamowicie kompetentnym Specjalistą, ale też wspaniałym Człowiekiem, dla którego dobro drugiego człowieka jest najważniejsze. Jej praca nie ma nic wspólnego z ortodoksją - zawsze znajdzie rozwiązanie pasujące do charakteru mieszkania i mieszkańców. Można z Nią otwarcie o wszystkim rozmawiać, jest wspaniałym nauczycielem, cierpliwie odpowiadającym po raz 10 na to samo pytanie. Bardzo się cieszę i jestem wdzięczna Losowi, że postawił Panią Małgosię na mojej drodze. Już po wprowadzeniu pierwszych, drobnych zmian (na poważny remont trzeba zaczekać na wyznaczony przez Panią Małgosię termin), widać, słychać i czuć, że to działa. Polecam każdemu, kto pragnie zmiany w swoim życiu, kontakt z Panią Małgosią - Ci szczęśliwcy, którzy mają "z natury" dobre feng shui w mieszkaniach, skorzystają na poradach osobistych (prawdziwe feng shui to także psychologia). Jestem pełna podziwu dla Pani Małgosi za bezmiar wiedzy, błyskawiczną umiejętność przekładania jej na praktyczne i nieskomplikowane zastosowania, skromność, ogromne serce, ciepło, wrażliwość i otwartość na problemy drugiego człowieka. Trzeba zaczekać na termin, bo chętnych nie brakuje, ale proszę mi wierzyć, warto :D

Pozdrawiam wszystkich czytających i podaję moje dane, gdyby ktoś osobiście chciał się przekonać, czy faktycznie istnieję :D "

- Dorota Twardowska lea351@interia.pl"Moja przygoda z feng shui zaczęła się typowo i pewnie typowo zakończyłaby się gdyby nie koleje, ostatnimi czasy nieprzychylnego dla mnie losu. Szukając pomocy trafiłam do pani Małgorzaty, która odpowiedziała pozytywnie na moją prośbę. Serce wypełniła mi nadzieja, że trafiłam na osobę która chce mnie wesprzeć mądrością.
Potem były..... pytanie o datę urodzenia, analiza mojego wykresu, ewentualnie środki zaradcze, dyskretne wsparcie.... Sądziłam ze dotarłyśmy do końca naszej rozmowy ale pani Małgorzata okazała się być czujna i otwarta na potrzeby drugiego człowieka.
Konsultacja miała ciąg dalszy, a ja zrozumiałam że mam niewątpliwą przyjemność poznać wyjątkową osobę która za tarczą zbudowaną z empatii, bezinteresowności, taktu i skromności skrywa wspaniałą pasję, wiedzę praktykowaną i konsekwentnie pogłębianą u największych żyjących mistrzów. Ale przede wszystkim skrywa zamiłowanie do dzielenia się tą mądrością i zdecydowanie umie nią obdzielać!
Miałam to szczęście że wyjątkowość spotkania zbiegła się w czasie z wyjątkowymi Świętami

Dziękuję pani Małgorzato"

- grudzień 2013, Agnieszka G"Pani Małgorzata wykonała dla mnie jak i mojego partnera analizę Ba Zi-Czterech Filarów Przeznaczenia. Okazały się one zaskakująco trafne, dokładne i bardzo ciekawe. Za każdym razem kiedy czytam swoją analizę, wciąż odkrywam nowe rzeczy o sobie samej i swoim życiu. Analiza okazała się swoistym drogowskazem w działaniu, rozwoju osobistym, po prostu w dalszym życiu. Dzięki pani Małgosi podjęłam bardzo trudną decyzję i odnalazłam w sobie nadzieję na lepsze jutro. Jest osobą bardzo ciepłą, z empatią patrzy na problemy innych oraz chętnie służy pomocą, swoim profesjonalizmem i ogromna wiedzą. Jej opiekę "czuję" przez cały czas i cieszę się, że mogłam poznać osobę z tak wspaniałą pasją!
Przeczytałam też prognozę, niesamowicie trafna bo u nas już się sprawdziła prawie polowa ;)"
- Aleksandra M. - Irlandia"Dzięki pani Małgorzacie zyskałam bardziej optymistyczne spojrzenie w przyszłość. Wskazała w moim podejściu do życia wiele plusów i minusów co ułatwiło mi radzenie sobie z dniem codziennym"
- Monika"Osoba otwarta, komunikatywna, dokładna, rzetelna, znajdująca precyzyjne rozwiązania danego problemu z punktu widzenia feng shui, o szerokim spektrum. Potrafi tak wkomponować feng shui w nasze mieszkanie, że nadal czujemy w nim polską kulturę, polską tradycję ! Fachowiec z pewnością kompetentny, którego można polecić bez wahania. I co niezwykle ważne - osoba, dla której feng shui stanowi zarówno wielką pasję jak i pracę zawodową i która w swojej hierarchii ważności pieniędzy nie stawia najwyżej ! TAK TRZYMAĆ !"
- M.M"Super skuteczność! Pełen profesjonalizm. Polecam właścicielom firm!"
- Alex - Berlin"Niedawno poprosiłam p. Małgosię o wykonanie analizy Czterech Filarów Przeznaczenia i nie zawiodłam się. Wykres bardzo trafnie pokazuję moją osobę-charakter, możliwości, dolegliwości zdrowotne itp..Ponadto p. Małgosia podała mnóstwo wskazówek, na jakie aspekty życia zwrócić szczególną uwagę oraz w jaki sposób o nie zadbać. Poza tym P. Małgosia jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą, bardzo rzetelnie, solidnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy."
- Zadowolona klientka"Parę lat temu przeprowadziliśmy się do nowego domu. Niestety po jakimś czasie los mocno nasz doświadczył. Kłopoty finansowe, kłopoty w pracy. Szukaliśmy pomocy w Feng Shui. Dużo czytaliśmy i śledziliśmy różne fora internetowe. Do naszego domu zapraszaliśmy różnych Mistrzów FS. Próbowali nam pomóc, ale niestety nic się nie udawało. Sytuacja była coraz gorsza, wręcz tragiczna. Poznaliśmy w końcu panią Małgorzatę Błądek. Powoli po długotrwałych konsultacjach i zastosowanych wskazówkach pani Małgosi, zaczęło nam się poprawiać. Powoli do naszego domu zawitała nadzieja na przyszłość. Nasza sytuacja systematycznie ulega poprawie."
- Marta i Marcin"Kiedyś chciałam sobie pomóc i schudnąć. Dowiedziałam się, o liczeniu kalorii i odkryłam, że wszystko ma kalorie, przez co przez 2 tygodnie głodowałam. Dokładnie tak samo się poczułam, jak odkryłam Feng Shui. Ilość szczegółów, detali, trudności, różnych mitów i legend, miliony akcesoriów, sprawiły, że bałam się kupić mebel, bo teoria z jednej gazety wyklucza teorię z książki! Poprosiłam o Pomoc Panią Małgosię, bo mam nietypowe mieszkanie i jeszcze wszystko mogę w nim zmienić. Szybko dostałam kilka prostych rad. Najważniejsza- śpij gdzie indziej i pracuj gdzie indziej. No cóż- to zrobiłam. Pierwszy raz od kilku miesięcy spałam dobrze, a potem z łatwością cały dzień koncentrowałam się na pracy w nowym miejscu. Czy feng shui działa? Nie wiem, wiem, że działają porady Pani Małgosi."
- A.K."Chciałabym podzielić się z czytelnikami swoją wielką radością ze współpracy z Panią Małgosią. Już od pierwszego spotkania wiedziałam, że analiza feng shui mojego domu będzie wykonana z niezwykłą rzetelnością i profesjonalizmem. Co najważniejsze, podczas wprowadzania zmian w domu, zgodnie z zaleceniami w analizie, Pani Małgosia poświęca bardzo dużo czasu na konsultacje i służy bezinteresowną pomocą. Pani Małgosia wykonała też logo i wizytówkę mojej firmy, uważam, że na tym polu też jest wspaniałym fachowcem. Jestem szczęśliwa z faktu, że poznałam Panią Małgosię, która w cudowny sposób emanuje radością życia i empatią."
- Justyna Bartkowiak"Bardzo polecam!!! Precyzyjnie, mądrze i skutecznie, i co najważniejsze wspaniały materiał do pracy nad sobą."
- Grażyna Dziura


"Jestem niezwykle zadowolona z analizy Ba Zi, jaką wykonała dla mnie Pani Małgorzata Gałkowska - Błądek! Teraz mogę lepiej zrozumieć siebie, swój charakter, emocje, tor życia. Dzięki analizie odnalazłam swoje miejsce i kierunek w życiu. Analiza jest napisana bardzo przejrzyście, to swoista mapa życia, drogowskaz - począwszy od wytłumaczenia żywiołów wykresu i ich wpływu na naszą osobowość i życie, poprzez uwagi o słabszych sferach organizmu i sposobach jak je wzmacniać np. przychylną dietą, skończywszy na wskazówkach odnośnie podejścia do życia i życiowej filozofii, wyboru zawodu a nawet najlepszych miejsc i form wypoczynku:) Oprócz dużej ilości informacji i porad, otrzymałam od P. Małgorzaty wiele wsparcia i uwagi, czuję się jak po wizycie u najlepszego terapeuty. Bardzo polecam skorzystanie z niesamowitych możliwości, jakie daje Feng Shui czy Ba Zi wszystkim ufającym we wschodnie mądrości, jak również i tym wątpiącym - na pewno zmienią swoje zdanie:) To niesamowite, że nie korzystamy z wiedzy doskonalonej przez kilka tysięcy lat, którą mamy na wyciągnięcie ręki a dzięki której możemy żyć w pełnej harmonii z sobą - lepiej, dłużej i spokojniej... Dziękuję bardzo za szansę na nowe życie:)!"
- Małgorzata