風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...chiński wachlarz Czym jest I Ching? Myślę, że dobrym wprowadzeniem do tematu są słowa Mistrza Josepha Yu pochodzące z ebooka "Dywinacja Kwiatu Śliwy":

"Podstawą dywinacji jest synchroniczność. Jest to sposób w jaki Wszechświat przesyła przekaz ludzkości. Istnieją dwa sposoby przesyłania nam informacji przez Wszechświat. Jednym z nich jest zawiadomienie nas zanim coś się zdarzy. Taki przekaz jest przesyłany poprzez zwrócenie naszej uwagi na jakieś dziwne zdarzenie lub zjawisko. Drugim sposobem jest odpowiedź na nasze zapytanie. Niektórzy dywinerzy umieją interpretować przekaz dzięki swojej intuicji. Ta zdolność jest znana jako jasnowidztwo. Posiadanie takiej zdolności jest specjalnym błogosławieństwem z Nieba. Większość ludzi nie posiadających takich zdolności, może używać metody systemowej. Umiejętność ta może być zdobyta poprzez naukę i praktykę. Wszechświat jest sam w sobie żywą istotą. Ludzie są częścią Wszechświata tak jak organy w ciele człowieka są częścią ciała. Dana część może komunikować się z organizmem jako całością. Na przykład, gdy twoja ręka przypadkowo dotknie gorącej powierzchni, przesyłana jest informacja do rdzenia kręgowego. Następnie rdzeń kręgowy przesyła zwrotną informację do mięśni ramienia aby natychmiast cofnąć rękę. To jest dokładnie to co się dzieje podczas procesu dywinacji. Jedyną różnicą jest to, że nie mamy pojęcia czym jest i gdzie jest "rdzeń kręgowy" Wszechświata. Ludzie mogą nazywać to "Bogiem" i słać swoje prośby poprzez modlitwę. W dywinacji wysyłamy nasze zapytanie do Wszechświata i wraca do nas odpowiedź. Jednak nie będzie ona w postaci słów, które każdy rozumie. Musimy nauczyć się pewnych technik aby móc zinterpretować te odpowiedzi."

Zdarza się, że stajesz przed jakimś wyzwaniem i nie wiesz co robić. Nie znasz tła sytuacji, nie wiesz co się dzieje za kulisami spraw. Wtedy wspaniałym wyjściem jest I Ching. Zadajesz pytanie Wszechświatowi i otrzymujesz odpowiedź. Czy to nie jest wspaniałe?

Sama korzystam często z wyroczni I Cing i wciąż mnie ona zadziwia swoją trafnością i przenikliwością. Postanowiłam więc umożliwić również innym czerpanie z tego wspaniałego źródła wiedzy.

Z I Chingiem można pracować w różny sposób. Jedni korzystają wprost z interpretacji poszczególnych heksagramów, inni podchodzą do tego bardziej analitycznie i opisują linie heksagramów, badają ich interakcje a wszystko to jeszcze odnoszą do czasu (Dywinacja metodą Wen Wang Gua). Jeszcze inni zachwycą się interakcją pięciu żywiołów w heksagramach i tym że można uzyskać heksagramy poprzez obserwację otoczenia (Dywinacja metodą Mei Hua Yi Shu - Kwiatu Śliwy)

Jeśli więc pragniesz poznać smak starożytnej dywinacji a przy okazji nauczyć się odczytywać znaki dawane przez Wszechświat - to jest coś dla Ciebie.

Dywinacja Kwiatu Śliwy to bardzo praktyczna metoda, łatwiejsza w opanowaniu niż Wen Wang Gua. Nie musimy tu korzystać z monet ani z łodyg krwawnika. Inspiracją powstania heksagramu może być aktualna godzina na zegarku lub jakieś zdarzenie, które zwróciło naszą uwagę. W ten sposób możemy znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. To wspaniała metoda! Wiedza ta jest zawarta w ebooku, którego autorem jest Mistrz Joseph Yu. Dowiesz się jak konstruować heksagram i jak go potem interpretować. W tej metodzie widać nie tylko początek i efekt, ale można też prześledzić co się będzie działo w trakcie i można też zajrzeć za kulisy zdarzeń. Ebook jest w formie pliku wykonywalnego (exe) i do jego otwarcia potrzebny jest system operacyjny Windows. Po zakupie wysyłany jest certyfikat uczestnictwa.


Dywinacja Kwiatu Śliwy (Mei Hua Yi Shu)

kwiat śliwyJak kupić:

- można przystąpić w dowolnym momencie, nie obowiązuje terminarz, jednak trzeba mieć podstawową wiedzę na temat żywiołów i ich relacji oraz trygramów

- zapisujesz się na kurs (klikając "Zapisz mnie")

- czekasz na moje potwierdzenie i dane  do wpłaty

- opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu

- w ciągu 6 miesięcy od zakupu przysługuje Ci 2 x 90 minut na pytania przez Skype.

Zapisz mnie                  Cena: 980 PLN