風水  Konsultacje Feng Shui

Feng Shui bez magii i zabobonów ®

Podaruj sobie bezpieczną przystań...
Podążaj za swoimi marzeniami...
Zadbaj o pomyślność
swojej firmy...
Ciesz się
harmonią i pięknem
Twojego otoczenia...

"Feng Shui zainteresowałam się będąc jeszcze w liceum, przeczytałam kilka książek i wydawało mi się że już wszystko wiem, doradzałam koleżankom, znajomym, rodzinie, gdzie co mają ustawić... teraz, 15 lat później, pomyślałam że chciałabym rozwinąć swoją wiedzę, a raczej niewiedzę o Feng Shui... zaczęłam od podstaw u Pani Małgosi, gdzie poziom i jakość wiedzy zbiły mnie z nóg i uświadomiły jaka byłam próżna w swojej pewności wcześniej... Zdecydowałam się na kolejny kurs, Enrichment Feng Shui, mimo małych wątpliwości, przecież tyle się już nauczyłam na podstawach! teraz czuję że cała ścieżka edukacji jest bardzo dobrze i rzetelnie przygotowana: szkoła podstawowa, która dała mi mocne i szerokie podstawy pod przyszłą naukę, następnie liceum i teraz szykuję się na studia u Pani Małgorzaty! a wciąż dowiaduję się coraz więcej.
Kurs Enrichment jest niezwykle bogaty, ciekawy, zaskakujący! w razie wątpliwości można na bieżąco zadawać pytania w trakcie a Pani Małgosia odpowiada na nie bardzo cierpliwie :) Dużym plusem jest też dostęp do platformy z kursem z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, tak że można go sobie potem odsłuchiwać tyle razy ile potrzebujemy! Z całego serca polecam i nie żałuję że zdecydowałam się na tą ścieżkę edukacji!"

W razie pytań podaję swoje dane do kontaktu:
- Ewa Adamska-Rokita
uroborosro @gmail.com (bez spacji)


"W poszukiwaniu wiedzy dotyczącej metody Xuan Kong Da Gua, trafiłam na kurs przygotowany przez Josepha Yu i prowadzony przez Panią Małgosię Gałkowską - Błądek. Z ogromną przyjemnością muszę przyznać, że kurs przerósł moje oczekiwania. Zarówno materiały jak i sposób przekazania wiedzy były przygotowane i poprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Pani Małgosia odpowiedziała na wszystkie moje pytania, dzieląc się ze mną również swoimi doświadczeniami, za co jestem ogromnie wdzięczna. Dodatkowo uzyskałam odpowiedzi na szereg pytań, które wybiegały poza zakres kursu.

Wiedza, doświadczenie i życzliwość Pani Małgosi są ogromne, za co z szacunkiem chylę głowę.

Serdecznie dziękuję Pani Małgosiu"
- Anna


"Pani Małgosia to "niewyczerpalna kopalnia wiedzy z zakresu feng shui"! Kilka lat temu kiedy zaczęłam interesować się feng shui, przypadkiem natrafiłam w internecie na stronę Pani Małgosi. Jej wiedza i mądrość zainteresowały mnie do tego stopnia ,że zapragnęłam zapisać się na jeden z jej kursów. Minęło jednak trochę czasu zanim się to zrealizowało.
Najpierw poprosiłam Panią Małgosię o stworzenie dla mnie analizy osobistej. Okazała się ona strzałem w dziesiątkę, nawet jeśli na początku miałam co do pewnych informacji zastrzeżenia. Jednak z perspektywy czasu czytając ją po raz kolejny, odkrywam, że idealnie do mnie pasuje.
Cóż....człowiek jest zagadką sam dla siebie - całe życie się siebie uczymy :)
Teraz , po ukończeniu Professional Feng Shui Modułów I-IV, mogę powiedzieć, że to co wcześniej wiedziałam na temat tej dziedziny, miało niewiele wspólnego z tradycyjnym feng shui, którego naucza Pani Małgosia.
Ona sama jest niesamowitą osobą posiadającą szczególny dar przekazywania wiedzy.
W sposób prosty i zrozumiały dla każdego tłumaczy jakże czasami skomplikowane zagadnienia. Dzięki pani Małgosi cala ta obszerna dziedzina feng shui, przestaje być trudną nauką a staje się fascynującą przygodą.
Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że spotkałam tak kompetentnego, wyrozumiałego i cierpliwego nauczyciela!
Szczerze polecam każdemu kursy u Pani Małgosi a sobie samej życzę, bym jeszcze niejednokrotnie mogła w nich uczestniczyć!."
- Marzena


"Cztery Filary Przeznaczenia to piękna sztuka dająca wspaniałe drogowskazy na życie, aby móc sprawniej się przemieszczać, dostosować tempo wędrówki, dobrać odpowiednie buty no i wiedzieć dokąd zmierzać.......
Początki poznawania jej tajników to jednak to trochę jak spacer we mgle..... Wtedy bardzo ważne jest, aby mieć Mentora, który poprowadzi. Pani Małgosiu - bardzo dziękuje za Pani konsultacje, za cierpliwość, za obrazowe tłumaczenie, za "rozrzedzanie mgły" :-). Pani zaangażowanie i przyjazne podejście do swoich adeptów cudownie motywuje, aby iść dalej i drążyć temat, rozbudza dalszą ciekawość."
- AW


"Feng Shui zajmuję się od ponad 15 lat. W roku 2015 uczestniczyłam w kursie Feng Shui (Professional Feng Shui Moduł I-IV) przygotowanym przez Josepha Yu i prowadzonym przez panią Małgorzatę. Kurs ten jest skarbnicą wiedzy i polecam każdej osobie interesującej się tematem. Odpowiedział na wiele moich pytań i rozwiał wiele wątpliwości. Nauczyłam się na nim więcej niż przez 15 lat zgłębiania tematu. W trakcie pojawiły się jednak kolejne pytania i kolejne zagadki, i tutaj z pomocą przyszła pani Małgorzata. Jej ogromna znajomość tematu i umiejętność dostosowania odpowiedzi do poziomu wiedzy uczniów, sprawiły, że warto było pytać i pytać, co też robiłyśmy. Za każdym razem zadziwiała mnie jej cierpliwość, kiedy po raz dziesiąty odpowiadała na to samo pytanie, bo my wciąż miałyśmy nowe koncepcje na temat jakiejś kombinacji czy ustawienia. Ja czekałam z niecierpliwością na nasze spotkania i wspominam je bardzo miło. Pani Małgorzata nigdy nie traktowała żadnego tematu lekceważąco, a przecież prowadzi ten sam kurs od lat. Była z nami od samego początku, zaangażowana, zawsze uważna, chętna udzielić odpowiedzi na nasze pytania i chętna pomóc nam w zrozumieniu każdego tematu. Uważam, że uczestnictwo w tym kursie to jedna z moich najlepszych inwestycji. Kurs sam w sobie jest skarbnicą wiedzy, jak już wcześniej pisałam, ale prowadzony przez panią Małgosię znacznie zwiększa swoją wartość. Pani Małgosiu jestem pewna, że wkrótce znów się spotkamy na łączach, dziękuję i pozdrawiam."
- Sara Halina Hynas


"Malgorzata is a highly respected colleague of mine. We have discussed complex Feng Shui cases together over the years. During this time, Malgorzata exhibited a deep knowledge of feng shui theory and practise. So when it came time for me to seek a mentor in my Chinese Astrology studies, I turned to Malgorzata. She has been my mentor in 4pillars Chinese astrology studies. Malgorzata has proved invaluable in giving me guidance in my Astrology readings. She is the woman behind my successful astrology readings."

"Małgorzata jest moją koleżanką i bardzo ją cenię. Przez lata omawialiśmy razem skomplikowane przypadki Feng Shui. W ciągu tego czasu Małgorzata wykazała głęboką znajomość teorii i praktyki Feng Shui. Gdy postanowiłem więc poszukać mentora w moich studiach astrologii chińskiej, zwróciłem się do Małgorzaty. Ona była moim mentorem podczas studiów chińskiej astrologii Czterech Filarów Przeznaczenia. Małgorzata okazała się niezastąpiona w przeprowadzaniu mnie przez proces czytania wykresów astrologicznych. To ona jest tą, która kryje się za moimi trafnymi analizami astrologicznymi."
- George Bennis
Master of Feng Shui, FSRC


- tłum. Małgorzata Gałkowska-Błądek"J'exprime toute ma gratitude a Malgorzata pour son partage de connaissances, ses temoignages d'experiences et son professionnalisme, dont je m'appliquerai a consolider dans le temps; Je rend grace egalement a sa generosite emplie de sourire et de douceur, qui contribuent au bon etat d'esprit et a la cohesion d'un groupe.
Je remercie aussi Michael pour son initiative, l'accueil qu'il nous a reserve et de toute son aide, associe a Anna notre charmante traductrice qui a certainement ete la meilleure des eleves et merite d'office son diplome !"

"Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność Małgorzacie za podzielenie się jej wiedzą, świadectwami związanymi z jej doświadczeniem zawodowym oraz za jej profesjonalizm, to wszystko postaram się z czasem wprowadzić i utrwalić w mojej działalności. Składam również podziękowania za jej hojność wyrażoną uśmiechem oraz łagodnością, które wspierają dobry stan ducha oraz jedność grupy. Dziękuję również Michaelowi za jego inicjatywę, przyjęcie, które dla nas przygotował oraz za cala jego pomoc. Współpracował on z Anną, naszą uroczą tłumaczką, która bez wątpienia była najlepszą uczennicą na szkoleniu i która też zasługuje na dyplom!..." -tłum. Anna Bagińska
- Chantal Mazzoleni


"Gorąco zachęcam wszystkich do zgłębiania tajników wiedzy Feng Shui i 4 Filarów Przeznaczenia w Feng Shui Research Center prowadzonej przez Małgosię Gałkowską Błądek. Spis treści poszczególnych poziomów kursów mówi sam za siebie- to ogrom rzetelnej i wspaniałej wiedzy. Naprawdę warto! Sama właśnie kończę III stopień kursu korespondencyjnego, rozszerzam wiedzę Feng Shui uczestnicząc w Modułach 4 Filarów Przeznaczenia, ponadto ukończyłam 4 Moduły Feng Shui."
- Beata Plewa


"Kursy Feng Shui organizowane i prowadzone przez Małgorzatę Gałkowską-Błądek w ramach Feng Shui Research Center - Polska są kopalnią wiedzy na temat tradycyjnego Feng Shui. W sposób jasny i przejrzysty przybliżają tę filozofię. Zanim rozpoczęłam naukę pod okiem Małgosi moja wiedza na temat Feng Shui była znikoma i opierała się na kilku mitach. Materiały do poszczególnych kursów opracowane są tak, aby w dużej mierze można było samodzielnie je zgłębiać. W razie jakichkolwiek wątpliwości Małgosia zawsze służy pomocą. Dużo dają także dyskusje na forum dla uczestników kursów. Dzięki wiedzy zdobywanej w FSRC w zupełnie inny sposób zaczęłam patrzeć na otaczającą mnie przestrzeń i wiem, że to, jak jest zaaranżowana, ma na mnie i moich bliskich wpływ. Ale wiem też, że mogę ją tak zmienić, żeby ten wpływ był korzystny."
- Anna Kasperec


"Z całego serca polecam udział w kursie Ba Zi (4 Filary Przeznaczenia) poprzez platformę szkoleniową prowadzony przez Panią Małgorzatę Gałkowską-Błądek. Kurs obejmuje bardzo szczegółową i obszerną wiedzę pozwalającą praktycznie już od pierwszych wykładów na stopniowe przeprowadzanie samodzielnej, wieloaspektowej analizy wykresów urodzeniowych. Proces szkolenia na odległość jest profesjonalnie przygotowany i odbywa się bardzo sprawnie, przede wszystkim jest niezwykle wygodny – nie tracąc czasu ani dodatkowych kosztów na podróż, wiedzę zdobywa się zupełnie tak samo, jak na sali wykładowej. Serdeczny i bezpośredni kontakt z Prowadzącą, możliwość zadawania pytań i rozwiania wątpliwości na bieżąco oraz świetnie przygotowane materiały pomocnicze są dodatkowym atutem kursu. Jestem bardzo zadowolona!"
- Małgorzata Czajkowska


"Dzięki tłumaczeniu Małgorzaty Gałkowskiej-Błądek oraz wykładom i forum studentów, które prowadzi, mamy nieprzeciętną możliwość uczestniczenia w poznawaniu, a także badaniu ciekawego świata Feng Shui, do którego zaprasza nas sam Mistrz Joseph Yu. W domowym zaciszu, według własnego tempa i potrzeb, pod okiem Małgosi, można pobrać naukę, która wyróżnia się spośród ogólnie dostępnej wiedzy o Feng Shui przede wszystkim rzetelnością informacji, ukierunkowaniem do samodzielnego myślenia, mądrej analizy i interpretacji nabytej wiedzy. To nie tylko suche fakty, to tajemnice skrywane przez pradawnych mistrzów, to wyniki współczesnych badań, to ewolucja i całe wieki doświadczenia. Gorąco polecam, zwłaszcza Moduły FS, w których miałam okazję uczestniczyć w tym roku. Osobiście kończę III stopień kursu FS, a w niedalekiej przyszłości zamierzam studiować 4 Filary Przeznaczenia. Naprawdę warto!"
- Monika Pawelec, USA


"Z Bazi spotkałam się przez przypadek, czytając analizę na jakimś forum. Ponieważ nie mogłam pozwolić sobie na stacjonarne szkolenia Bazi, z radością odkryłam kurs korespondencyjny Bazi u Małgosi. Z czystym sumieniem mogę polecić zakup tego kursu, jest to kompendium BaZi, gdzie w dwóch skryptach znajdziemy całą bazę na podstawie, której możemy rozwijać swoje umiejętności. Jest to bardzo konkretna i obszerna wiedza, którą cały czas na nowo można odkrywać i się nią zachwycać, a skrypty można czytać nawet 1000 razy i ciągle wyczytuje się nowe rzeczy. Można nauczyć się odczytywać wykresy, ale to wszystko potrzebuje jeszcze dużo samozaparcia, konsekwencji, samodzielnego myślenia i czasu. "
- Monika W.