Kursy Feng Shui

Wybierz coś dla siebieUwaga: Są różne rodzaje kursów w zależności od stopnia zaawansowania. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Feng Shui - najlepszy dla Ciebie będzie kurs z serii Basic Feng Shui.

dom w ogrodzie
01
Kursy z serii Basic Feng Shui

Trzystopniowy kurs dla początkujących. Żywioły, pierwsza ocena otoczenia.

Więcej...
wnętrze pokoju dziennego
02
Professional Feng Shui

Kurs profesjonalny, przygotowujący do zawodu konsultanta Feng Shui, dla osób, które chcą poznać temat dogłębnie.

Więcej...
biurowce - feng shui w biznesie
03
Business Feng Shui

Otoczenie, projekt biura, przepływ ludzi i pieniędzy, Formuła Słońca i Księżyca.

Więcej...
kwiat lotosu - symbol pomyślności w feng shui
04
Feng Shui Enrichment - rozszerzenie wiedzy o Feng Shui

Głębszy poziom wiedzy, heksagramy w Feng Shui, aktywacja energii, praca z energią.

Więcej...
gwiazdy na niebie
05
Gwiazdy Czasu - energie i wpływy roczne i miesięczne

Aktualizacja roczna, energie roczne, Tai Sui, Sui Po, San Sha i inne.

Więcej...
gwiazdy na niebie
06
Prywatny mentoring

Odpowiedzi na pytania, pomoc w Twoich konsultacjach.

Więcej...


Dla początkujących

Basic Feng ShuiUwaga: poniższe trzy poziomy Kursu Feng Shui przeznaczone są dla osób zupełnie początkujących lub pragnących zająć się Feng Shui raczej hobbystycznie. Jeśli temat interesuje Cię bardziej dogłębnie lub zamierzasz zostać profesjonalnym konsultantem - zaleca się uczestniczenie w czterech Modułach Kursu Feng Shui Professional (te kursy omówione są poniżej Kursów Basic).dom w ogrodzie

Basic Kurs Feng Shui - poziom podstawowyNa tym etapie pomówimy o Twoim otoczeniu i nauczysz się oceniać obserwowane jego formy pod kątem ich oddziaływania na Twoje zdrowie i życie. Obalimy też wiele mitów, którymi przepełnione są popularne książki i gazety. Kurs jest w postaci elektronicznej (ebook PDF). Autorem kursu jest Mistrz Joseph Yu. Ebook jest przetłumaczony na język polski.

 • Historia Feng Shui
 • Qi - Sheng Qi i Sha Qi
 • Szkoła Formy Feng Shui
 • Wiatr i Woda
 • Pięć typów Qi
 • Obiekty emitujące dobre energie
 • Obiekty emitujące złe energie
 • Elementarna konsultacja Feng Shui

Do kursu możesz przystąpić w dowolnym momencie; nie ma tu terminów ani ograniczeń. Otrzymujesz ebooka z lekcjami i z zadaniami do samodzielnego wykonania. Ebooka możesz sobie wydrukować. W ciągu 6 miesięcy od zakupu (ale nie później niż dzień przed zakupem poziomu średniego) przysługuje Ci 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt:150 PLN

Zapisz mnie

"Feng Shui zainteresowałam się będąc jeszcze w liceum, przeczytałam kilka książek i wydawało mi się że już wszystko wiem, doradzałam koleżankom, znajomym, rodzinie, gdzie co mają ustawić... teraz, 15 lat później, pomyślałam że chciałabym rozwinąć swoją wiedzę, a raczej niewiedzę o Feng Shui... zaczęłam od podstaw u Pani Małgosi, gdzie poziom i jakość wiedzy zbiły mnie z nóg i uświadomiły jaka byłam próżna w swojej pewności wcześniej... Zdecydowałam się na kolejny kurs, Enrichment Feng Shui, mimo małych wątpliwości, przecież tyle się już nauczyłam na podstawach! teraz czuję że cała ścieżka edukacji jest bardzo dobrze i rzetelnie przygotowana: szkoła podstawowa, która dała mi mocne i szerokie podstawy pod przyszłą naukę, następnie liceum i teraz szykuję się na studia u Pani Małgorzaty! a wciąż dowiaduję się coraz więcej. Kurs Enrichment jest niezwykle bogaty, ciekawy, zaskakujący! w razie wątpliwości można na bieżąco zadawać pytania w trakcie a Pani Małgosia odpowiada na nie bardzo cierpliwie :) Dużym plusem jest też dostęp do platformy z kursem z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, tak że można go sobie potem odsłuchiwać tyle razy ile potrzebujemy! Z całego serca polecam i nie żałuję że zdecydowałam się na tą ścieżkę edukacji!"
W razie pytań podaję swoje dane do kontaktu:
- Ewa Adamska-Rokita
uroborosro @gmail.com (bez spacji)

"Gorąco zachęcam wszystkich do zgłębiania tajników wiedzy Feng Shui i 4 Filarów Przeznaczenia w Feng Shui Research Center prowadzonej przez Małgosię Gałkowską Błądek. Spis treści poszczególnych poziomów kursów mówi sam za siebie- to ogrom rzetelnej i wspaniałej wiedzy. Naprawdę warto! Sama właśnie kończę III stopień kursu korespondencyjnego, rozszerzam wiedzę Feng Shui uczestnicząc w Modułach 4 Filarów Przeznaczenia, ponadto ukończyłam 4 Moduły Feng Shui."
- Beata Plewa

mostek na rzece

Basic Kurs Feng Shui - poziom średniTeraz czeka Cię większe wyzwanie - spotkasz się z bardzo starą i jeszcze nie do końca odszyfrowaną wiedzą Ba Zhai (8 Domów). Wspólnie podyskutujemy co jest tu prawdziwe a co zostało celowo zafałszowane... Mimo, że Ba Zhai nie jest w pełni ujawnione i czasem jest niezgodne z Wędrującą Gwiazdą (Fei Xing), to w przypadku gdy nie masz w ręku kompasu lub nie znasz daty budowy domu, masz narzędzie z którego możesz skorzystać. Doświadczeni konsultanci traktują Ba Zhai jako uzupełnienie i rozszerzenie analizy Feng Shui. Pewne elementy teorii 8 Domów są używane w każdej analizie i dają szerszy obraz sytuacji... Kurs jest w postaci elektronicznej (ebook PDF). Autorem kursu jest Mistrz Joseph Yu. Ebook jest przetłumaczony na język polski.

 • Ba Gua
 • Kompas
 • Osiem Wędrujących Gwiazd
 • Drzwi i przejścia
 • Osiem typów ludzi w zależności od roku urodzenia
 • Sztuka umieszczania obiektów
 • Przykłady konsultacji

Do kursu możesz przystąpić w dowolnym momencie; nie ma tu terminów ani ograniczeń ale warunkiem zakupu jest wcześniejszy zakup poziomu podstawowego. Otrzymujesz ebooka z lekcjami i z zadaniami do samodzielnego wykonania. Ebooka możesz sobie wydrukować. W ciągu 6 miesięcy od zakupu (ale nie później niż dzień przed zakupem poziomu zaawansowanego) przysługuje Ci 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 250 PLN

Zapisz mnie

wnętrze salonu

Basic Kurs Feng Shui - poziom zaawansowanyTe lekcje przeznaczone są dla praktyków Feng Shui. Szczegółowo omówimy tutaj Szkołę Xuan Kong (Czas-Przestrzeń). Zawiera ona materiał, który okryty był tajemnicą przez wiele wieków, a oryginalne zapisy w języku starochińskim - wyjaśnione są prostym językiem. Teraz nauczysz się analizować każde miejsce w swoim (lub czyimś) domu i dowiesz się wiele na temat przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości danego miejsca. Będziesz mógł tak pokierować energią i tak ukształtować swoje otoczenie, aby Cię wspierało w każdej sytuacji. Staniesz się kowalem własnego losu! Możesz też pomyśleć o karierze konsultanta... Kurs jest w postaci elektronicznej (ebook). Autorem kursu jest Mistrz Joseph Yu. Ebook przetłumaczony jest na język polski

 • Cykle czasu
 • He Tu, Luo Shu, trygramy
 • Xian Tian Ba Gua i Hou Tian Ba Gua
 • 9 Gwiazd i tworzenie wykresu
 • Gwiazdy Zamienne
 • Wu Xing i Gwiazdy Czasu
 • Interpretacja wykresu energii
 • Feng Shui w skali makro: Zheng Shen i Ling Shen
 • Stosowanie form i żywiołów w praktyce
 • Przykłady konsultacji

Do kursu możesz przystąpić w dowolnym momencie; nie ma tu terminów ani ograniczeń, ale warunkiem zakupu jest wcześniejszy zakup poziomu średniego. Otrzymujesz ebooka z lekcjami. Nie ma tu zadań jak w poprzednich poziomach; za to możesz już wprowadzać zmiany i praktykować nabytą wiedzę w swoim domu. Ebooka możesz sobie wydrukować. W ciągu 6 miesięcy od zakupu przysługuje Ci 2 x 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 990 PLN

Zapisz mnie

"Kursy Feng Shui organizowane i prowadzone przez Małgorzatę Gałkowską-Błądek w ramach Feng Shui Research Center - Polska są kopalnią wiedzy na temat tradycyjnego Feng Shui. W sposób jasny i przejrzysty przybliżają tę filozofię. Zanim rozpoczęłam naukę pod okiem Małgosi moja wiedza na temat Feng Shui była znikoma i opierała się na kilku mitach. Materiały do poszczególnych kursów opracowane są tak, aby w dużej mierze można było samodzielnie je zgłębiać. W razie jakichkolwiek wątpliwości Małgosia zawsze służy pomocą. Dużo dają także dyskusje na forum dla uczestników kursów. Dzięki wiedzy zdobywanej w FSRC w zupełnie inny sposób zaczęłam patrzeć na otaczającą mnie przestrzeń i wiem, że to, jak jest zaaranżowana, ma na mnie i moich bliskich wpływ. Ale wiem też, że mogę ją tak zmienić, żeby ten wpływ był korzystny."
- Anna Kasperec
Dla zaawansowanych

Professional Feng ShuiUwaga: poniższe cztery Moduły Kursu Professional Feng Shui przeznaczone są dla osób pragnących zająć się Feng Shui zawodowo i przygotowują do samodzielnych konsultacji domów już zbudowanych. Jeśli konsultant chciałby projektować domy "od zera" , umieszczając je na działce oraz opracowywać zagospodarowanie działki - wskazany jest dodatkowy Kurs Xuan Kong Da Gua.

Do projektowania obiektów wodnych - wskazany jest Kurs Metod Wodnego Smoka. Do projektowania obiektów handlowych i komercyjnych - wskazany jest Kurs Business Feng Shui (niżej w ofercie).

Po każdym Module wysyłany jest certyfikat uczestnictwa honorowany na całym świecie.

Po zakończeniu czterech Modułów Professional Feng Shui, można przystąpić do egzaminu u Mistrza Josepha Yu (za moim pośrednictwem, po polsku) i uzyskać tytuł Praktyka oraz zostać wpisanym na międzynarodową listę praktyków polecanych przez Mistrza Josepha Yu. Koszt egzaminu to 280 USD przeliczone na PLN według aktualnego kursu walut NBP. Egzamin polega na przesłaniu kolejno dwóch kompletnych konsultacji wykonanych przez uczestnika. Po sprawdzeniu tych konsultacji - jeśli brak zastrzeżeń - osoba uzyskuje prestiżowy tytuł Feng Shui Practitioner FSRC i zostaje wpisana na listę polecanych praktyków.wnętrze pokoju dziennego

Professional Feng Shui - Moduł IModuł I jest początkiem drogi; tu poznasz podstawowe pojęcia stosowane w Feng Shui, żywioły, remedia oraz ważne elementy w otoczeniu i we wnętrzach, decydujące o jakości miejsca. Nauczysz się wyznaczać Skierowanie i Osadzenie. Poznasz zasadę Yin i Yang. Ułatwieniem w zrozumieniu treści tego Modułu, może być uczestnictwo w kursie Basic Feng Shui lub przeczytanie książki "Feng Shui dla Żółtodziobów". Moduł I Feng Shui jest przygotowany przez Mistrza Josepha Yu i przedstawiony jako wykład przeze mnie.

 • Historia Feng Shui
 • Hun Dun Chu Kai
 • Qi - istnienie, właściwości i zastosowania
 • Zasada Czterech Zwierząt i jej zastosowanie w praktyce
 • Yin i Yang
 • Wu Xing, pochodzenie i odniesienia astronomiczne, cykle przemian
 • Xian Tian Ba Gua i Hou Tian Ba Gua
 • Architektura - przemiany żywiołów w praktyce
 • Remedia
 • Znaczenie pięter w wysokich budynkach
 • Tajemnice magicznego kwadratu Luo Shu
 • Shuo Gua Zhuan - Rozdział I i II
 • Skierowanie i Osadzenie
 • Wnętrza, drzwi, umieszczanie łóżek i biurek
 • Zagrożenia w otoczeniu i we wnętrzach

Kurs jest w postaci nagrań (mp4 - ponad 4 godziny zegarowe wykładu) i materiałów PDF. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz pobrać PDF i oglądać nagrania dowolną ilość razy przez 12 miesięcy od zakupu tego Modułu, z możliwością odpłatnego przedłużenia dostępu.

W ciągu 12 miesięcy od rozpoczęcia Modułu I (ale nie później niż dzień przed zakupem Modułu II) przysługuje Ci 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 1890 PLN

Zapisz mnie

"Pani Małgosia to "niewyczerpalna kopalnia wiedzy z zakresu feng shui"! Kilka lat temu kiedy zaczęłam interesować się feng shui, przypadkiem natrafiłam w internecie na stronę Pani Małgosi. Jej wiedza i mądrość zainteresowały mnie do tego stopnia ,że zapragnęłam zapisać się na jeden z jej kursów. Minęło jednak trochę czasu zanim się to zrealizowało. Najpierw poprosiłam Panią Małgosię o stworzenie dla mnie analizy osobistej. Okazała się ona strzałem w dziesiątkę, nawet jeśli na początku miałam co do pewnych informacji zastrzeżenia. Jednak z perspektywy czasu czytając ją po raz kolejny, odkrywam, że idealnie do mnie pasuje. Cóż....człowiek jest zagadką sam dla siebie - całe życie się siebie uczymy :) Teraz , po ukończeniu Professional Feng Shui Modułów I-IV, mogę powiedzieć, że to co wcześniej wiedziałam na temat tej dziedziny, miało niewiele wspólnego z tradycyjnym feng shui, którego naucza Pani Małgosia. Ona sama jest niesamowitą osobą posiadającą szczególny dar przekazywania wiedzy. W sposób prosty i zrozumiały dla każdego tłumaczy jakże czasami skomplikowane zagadnienia. Dzięki pani Małgosi cala ta obszerna dziedzina feng shui, przestaje być trudną nauką a staje się fascynującą przygodą. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że spotkałam tak kompetentnego, wyrozumiałego i cierpliwego nauczyciela! Szczerze polecam każdemu kursy u Pani Małgosi a sobie samej życzę, bym jeszcze niejednokrotnie mogła w nich uczestniczyć!."
- Marzena

"Feng Shui zajmuję się od ponad 15 lat. W roku 2015 uczestniczyłam w kursie Feng Shui (Professional Feng Shui Moduł I-IV) przygotowanym przez Josepha Yu i prowadzonym przez panią Małgorzatę. Kurs ten jest skarbnicą wiedzy i polecam każdej osobie interesującej się tematem. Odpowiedział na wiele moich pytań i rozwiał wiele wątpliwości. Nauczyłam się na nim więcej niż przez 15 lat zgłębiania tematu. W trakcie pojawiły się jednak kolejne pytania i kolejne zagadki, i tutaj z pomocą przyszła pani Małgorzata. Jej ogromna znajomość tematu i umiejętność dostosowania odpowiedzi do poziomu wiedzy uczniów, sprawiły, że warto było pytać i pytać, co też robiłyśmy. Za każdym razem zadziwiała mnie jej cierpliwość, kiedy po raz dziesiąty odpowiadała na to samo pytanie, bo my wciąż miałyśmy nowe koncepcje na temat jakiejś kombinacji czy ustawienia. Ja czekałam z niecierpliwością na nasze spotkania i wspominam je bardzo miło. Pani Małgorzata nigdy nie traktowała żadnego tematu lekceważąco, a przecież prowadzi ten sam kurs od lat. Była z nami od samego początku, zaangażowana, zawsze uważna, chętna udzielić odpowiedzi na nasze pytania i chętna pomóc nam w zrozumieniu każdego tematu. Uważam, że uczestnictwo w tym kursie to jedna z moich najlepszych inwestycji. Kurs sam w sobie jest skarbnicą wiedzy, jak już wcześniej pisałam, ale prowadzony przez panią Małgosię znacznie zwiększa swoją wartość. Pani Małgosiu jestem pewna, że wkrótce znów się spotkamy na łączach, dziękuję i pozdrawiam."
- Sara Halina Hynas

"Gorąco zachęcam wszystkich do zgłębiania tajników wiedzy Feng Shui i 4 Filarów Przeznaczenia w Feng Shui Research Center prowadzonej przez Małgosię Gałkowską Błądek. Spis treści poszczególnych poziomów kursów mówi sam za siebie- to ogrom rzetelnej i wspaniałej wiedzy. Naprawdę warto! Sama właśnie kończę III stopień kursu korespondencyjnego, rozszerzam wiedzę Feng Shui uczestnicząc w Modułach 4 Filarów Przeznaczenia, ponadto ukończyłam 4 Moduły Feng Shui."
- Beata Plewa

"Dzięki tłumaczeniu Małgorzaty Gałkowskiej-Błądek oraz wykładom i forum studentów, które prowadzi, mamy nieprzeciętną możliwość uczestniczenia w poznawaniu, a także badaniu ciekawego świata Feng Shui, do którego zaprasza nas sam Mistrz Joseph Yu. W domowym zaciszu, według własnego tempa i potrzeb, pod okiem Małgosi, można pobrać naukę, która wyróżnia się spośród ogólnie dostępnej wiedzy o Feng Shui przede wszystkim rzetelnością informacji, ukierunkowaniem do samodzielnego myślenia, mądrej analizy i interpretacji nabytej wiedzy. To nie tylko suche fakty, to tajemnice skrywane przez pradawnych mistrzów, to wyniki współczesnych badań, to ewolucja i całe wieki doświadczenia. Gorąco polecam, zwłaszcza Moduły FS, w których miałam okazję uczestniczyć w tym roku. Osobiście kończę III stopień kursu FS, a w niedalekiej przyszłości zamierzam studiować 4 Filary Przeznaczenia. Naprawdę warto!"
- Monika Pawelec, USA

dom w górskiej okolicy

Professional Feng Shui - Moduł IIWarunkiem zakupu Modułu II jest wcześniejsze zakupienie Modułu I. W Module II poznasz Szkołę Ośmiu Domów (Ba Zhai) ale podejście Mistrza Josepha Yu bardzo się różni od tego co znajdziesz w książkach. Nauczysz się w jaki sposób korzystać z energii w różnych miejscach i w różnych kierunkach. Omawiamy tu również Szkołę Formy czyli znaczenie gór i rzek, budynków i ulic w Twoim otoczeniu. Będzie też mowa o słynnej metodzie Na Jia, która ma wielkie znaczenie w Feng Shui a szczególnie w Metodach Wodnego Smoka.

Moduł II Feng Shui jest przygotowany przez Mistrza Josepha Yu i przedstawiony jako wykład przeze mnie.

 • 9 Gwiazd
 • Kształty gór i ich znaczenie
 • Biegi rzek i ich wpływ na otoczenie
 • Kalendarz 28 Xiu
 • Szkoła Ośmiu Domów (Ba Zhai)
 • Ming Gua - obliczanie i znaczenie
 • Kierunek a lokalizacja
 • Sztuka umieszczania mebli i przedmiotów
 • Na Jia
 • Klasyka Qing Nan Ying
 • Ćwiczenia

Kurs jest w postaci nagrań (mp4 - około 8 godzin zegarowych wykładu) i materiałów PDF. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz pobrać PDF i oglądać nagrania dowolną ilość razy przez 12 miesięcy od zakupu tego Modułu, z możliwością odpłatnego przedłużenia dostępu.

W ciągu 12 miesięcy od rozpoczęcia Modułu II (ale nie później niż dzień przed zakupem Modułu III) przysługuje Ci 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 1890 PLN

Zapisz mnie

dom z dobrym feng shui

Professional Feng Shui - Moduł IIIWarunkiem zakupu Modułu III jest wcześniejsze zakupienie Modułu II. Na Module III jest już więcej praktyki i zdobyta wiedza pozwala na sporządzanie i interpretację wykresów energii. Tu się dowiesz co się kryje w każdym zakątku Twojego domu i nauczysz się niwelować zagrożenia i aktywować pomyślną energię. Poznasz charakter poszczególnych energii i zasady pracy z każdą z nich. Tak, każdą energię można wykorzystać. Moduł III Feng Shui jest przygotowany przez Mistrza Josepha Yu i przedstawiony jako wykład przeze mnie.

 • 3 Cykle i 9 Okresów
 • Czasowość Gwiazd
 • 2 Cykle i 8 Okresów
 • 24 Góry
 • Sporządzanie wykresu Wędrującej Gwiazdy Fei Xing
 • Zheng Shen i Ling Shen
 • Interpretacja wykresów
 • Wyjątki z Klasyki na temat interpretacji wykresów
 • Wykresy specjalne (Kombinacja 10, Fan Yin, Fu Yin, Fu Mu San Ban Gua, Sznur Pereł, Uwięzienie Gwiazdy)
 • Analiza wszystkich wykresów Okresu 8
 • Gwiazdy Roczne
 • Gwiazdy Miesięczne
 • Remedia Feng Shui

Kurs jest w postaci nagrań (mp4 - około 14 godzin zegarowych wykładu) i materiałów PDF. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz pobrać PDF i oglądać nagrania dowolną ilość razy przez 12 miesięcy od zakupu tego Modułu, z możliwością odpłatnego przedłużenia dostępu.

W ciągu 12 miesięcy od rozpoczęcia Modułu III (ale nie później niż dzień przed zakupem Modułu IV) przysługuje Ci 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 1990 PLN

Zapisz mnie

Toronto - panorama miasta

Professional Feng Shui - Moduł IVWarunkiem zakupu Modułu IV jest wcześniejsze zakupienie Modułu III. Moduł IV skupia się na bardzo ważnych sprawach takich jak kombinacje energii i umiejętność radzenia sobie z trudnymi przypadkami. Tu dowiesz się jak postępować z domem skierowanym na Linię Pustki i poznasz nauczanie słynnego Mistrza Jiang Da Honga. Ponieważ generalnie ten kurs skierowany jest do profesjonalistów - znajdziesz tu porady jak pracować z klientem, jak sporządzać raport z konsultacji oraz wiele innych ważnych elementów warsztatu pracy konsultanta Feng Shui. Podzielę się też przykładami z mojej praktyki.

Moduł IV Feng Shui jest przygotowany przez Mistrza Josepha Yu i przedstawiony jako wykład przeze mnie.

 • Wskazówki dla domów (Klasyka Yang Zhai Zhi Nan - Mistrz Jiang Da Hong)
 • Korzystne cechy otoczenia
 • Niekorzystne cechy otoczenia
 • Kombinacje Gwiazd
 • Brama Fortecy
 • Wykresy Gwiazd Zamiennych
 • Ćwiczenia
 • Raport z konsultacji i praca z klientem

Kurs jest w postaci nagrań (mp4 - około 9 godzin zegarowych wykładu) i materiałów PDF. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz pobrać PDF i oglądać nagrania dowolną ilość razy przez 12 miesięcy od zakupu tego Modułu, z możliwością odpłatnego przedłużenia dostępu.

W ciągu 12 miesięcy od rozpoczęcia Modułu IV przysługuje Ci 2x 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 1990 PLN

Zapisz mnie

biurowce - feng shui w biznesie

Business Feng ShuiWarunkiem zakupu tego kursu jest znajomość zasad Feng Shui (cykle energii, charakter Gwiazd, cykle czasu) oraz umiejętność sporządzania i interpretacji wykresu energii Wędrującej Gwiazdy Fei Xing. Do analizy obiektów komercyjnych i biur, podchodzimy nieco inaczej niż do analizy mieszkań czy domów. Tutaj kładziemy szczególny nacisk na lokalizację drzwi i przepływy energii na zewnątrz i we wnętrzu. Będziemy badać przepływ ludzi i pieniędzy. Określimy też optymalne miejsce dla kasy i biurka menedżera. W różnych lokalach obowiązują różne zasady, zależnie od przeznaczenia danego miejsca (jakiego typu biznes ma tam się rozwijać).Poznasz przykłady klasyczne, przykłady z praktyki Mistrza Josepha Yu i mojej.

 • Wybór miejsca
 • Przepływ ludzi i pieniędzy
 • Projekt budynku
 • Projekt biura
 • Tai Ji
 • Wybór daty
 • Formuła Słońca i Księżyca
 • Przykłady

Kurs jest w postaci nagrań (mp4 - ponad 10 godzin zegarowych wykładu) i materiałów PDF. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz pobrać PDF i oglądać nagrania dowolną ilość razy przez 12 miesięcy od zakupu tego Modułu, z możliwością odpłatnego przedłużenia dostępu.

W ciągu 12 miesięcy od zakupu tego kursu przysługuje Ci 2x 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 2490 PLN

Zapisz mnie

kwiat lotosu - symbol pomyślności w feng shui

Feng Shui Enrichment - rozszerzenie wiedzy o Feng ShuiWarunkiem przystąpienia do tego kursu jest znajomość zasad Feng Shui (cykle energii, charakter Gwiazd, cykle czasu) oraz umiejętność sporządzania i interpretacji wykresu energii Wędrującej Gwiazdy Fei Xing. Na tym kursie bardzo mocno rozszerzysz swoją wiedzę o energiach w Feng Shui. Nauczysz się korzystać z różnych energii zgodnie z ich charakterem. Żadna energia nie będzie już w Tobie budzić strachu. Mistrz Joseph Yi dzieli się tu również wspaniałą metodą heksagramów, wprowadzającą kompletnie nowy wymiar do konsultacji Feng Shui. Feng Shui już nigdy nie będzie dla Ciebie takie jak przedtem...

 • Wykresy Qi - głębsze rozumienie
 • Skierowanie - prawidłowe oznaczanie
 • Niebo, Ziemia i Człowiek
 • Zasada i Zastosowanie
 • Heksagramy w Feng Shui
 • Wpływ aktywności człowieka
 • Jak pracować z energią Qi
 • Przykłady

Kurs jest w postaci nagrań (mp4 - około 17 godzin zegarowych wykładu) i materiałów PDF. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz pobrać PDF i oglądać nagrania dowolną ilość razy przez 12 miesięcy od zakupu tego Modułu, z możliwością odpłatnego przedłużenia dostępu.

W ciągu 12 miesięcy od zakupu tego kursu przysługuje Ci 3 x 90 minut na pytania przez Skype.

 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu
 • Koszt: 2490 PLN

Zapisz mnie

"Feng Shui zainteresowałam się będąc jeszcze w liceum, przeczytałam kilka książek i wydawało mi się że już wszystko wiem, doradzałam koleżankom, znajomym, rodzinie, gdzie co mają ustawić... teraz, 15 lat później, pomyślałam że chciałabym rozwinąć swoją wiedzę, a raczej niewiedzę o Feng Shui... zaczęłam od podstaw u Pani Małgosi, gdzie poziom i jakość wiedzy zbiły mnie z nóg i uświadomiły jaka byłam próżna w swojej pewności wcześniej... Zdecydowałam się na kolejny kurs, Enrichment Feng Shui, mimo małych wątpliwości, przecież tyle się już nauczyłam na podstawach! teraz czuję że cała ścieżka edukacji jest bardzo dobrze i rzetelnie przygotowana: szkoła podstawowa, która dała mi mocne i szerokie podstawy pod przyszłą naukę, następnie liceum i teraz szykuję się na studia u Pani Małgorzaty! a wciąż dowiaduję się coraz więcej. Kurs Enrichment jest niezwykle bogaty, ciekawy, zaskakujący! w razie wątpliwości można na bieżąco zadawać pytania w trakcie a Pani Małgosia odpowiada na nie bardzo cierpliwie :) Dużym plusem jest też dostęp do platformy z kursem z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, tak że można go sobie potem odsłuchiwać tyle razy ile potrzebujemy! Z całego serca polecam i nie żałuję że zdecydowałam się na tą ścieżkę edukacji!"
W razie pytań podaję swoje dane do kontaktu:
- Ewa Adamska-Rokita
uroborosro @gmail.com (bez spacji)

"Kurs Enrichment odkrył przede mną nowe metody uzupełniające dotychczasową wiedzę o feng shui, , zadziwiającą wiedzę, szczególnie, że zastosowałam ją od razu u siebie w domu i dowiedziałam się, jak celne informacje zawarte są w heksagramach, głęboka wiedza o domu i domownikach. Mogę więcej zaoferować klientom mając takie narzędzie i więcej pomóc. Wydaje mi się,że jedyny taki w Polsce. Podziękowania dla Ciebie Małgosiu za "sprowadzenie" go do Polski. Pozdrawiam."
Elżbieta J.Górska

"Kursów z Małgosią mam na koncie już kilka, lubię jej styl nauczania, cierpliwość z jaką tłumaczy najbardziej zawiłe zasady metafizyki. Kurs Enrichment przyszedł do mnie sam właśnie przez Małgosię i jestem niesamowicie wdzięczna że wzięłam w nim udział. Był nie tylko cudownym dopełnieniem posiadanej przeze mnie już wiedzy, ale także dał nowe narzędzia do pracy. Całość po prostu rewelacja! I znowu czuję że po nim mam jeszcze szersze spojrzenie na Feng Shui i jego możliwości. Jak sama nazwa wskazuje wzbogacił mnie jako konsultantkę oraz jako osobę. Tzw must do! Dziękuje Małgosiu"
Korina

gwiazdy na niebie

Gwiazdy Czasu - energie i wpływy roczneWarunkiem przystąpienia do tego kursu jest znajomość zasad Feng Shui (cykle energii, charakter Gwiazd, cykle czasu) oraz umiejętność sporządzania i interpretacji wykresu energii Wędrującej Gwiazdy Fei Xing. Na tym kursie dowiesz się jak pracować z gwiazdami przychodzącymi każdego roku i miesiąca. Jak przygotować się na wpływy niekorzystnych energii i jak wykorzystać energie aby wspierały Twoją aktywność. Nauczysz się sporządzania prognoz rocznych i miesięcznych dla swoich klientów i dla siebie. Omówimy też nadchodzący Rok Świni 2019.

 • Jak działają Gwiazdy Roczne i miesięczne
 • Rys historyczny
 • Czas zapisany na niebie
 • Obliczanie
 • Charakter Dziewięciu Gwiazd
 • Cykle żywiołów
 • Remedia
 • Wpływy roczne a liczba Ming Gua
 • Tai Sui i Sui Po
 • San Sha czyli
 • Wu Du Tian i Ji Du Tian
 • Li Shi
 • Jak tworzymy prognozy dla mieszkania
 • Prognozy dla kraju i świata
 • Prognoza na Rok Świni
 • Przykłady

Kurs jest w postaci wykładu prowadzonego przez platformę szkoleniową i materiałów PDF. Po zaksięgowaniu wpłaty, w przeddzień kursu, otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie możesz pobrać PDF. 12 grudnia otrzymasz zaproszenie na wykład online i możesz uczestniczyć w nim na żywo oraz zadawać pytania. Planowane są trzy wykłady półtoragodzinne - 12, 13 i 14 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Zastrzegam jednak możliwość wydłużenia czasu wykładów lub nawet zorganizowania dodatkowego wykładu, jeśli będzie to konieczne. Po każdym wykładzie otrzymasz dostęp do nagrania i możesz je oglądać dowolną ilość razy przez 6 miesięcy od 12 grudnia, z możliwością odpłatnego przedłużenia dostępu.

W ciągu 6 miesięcy od 12 grudnia przysługuje Ci 90 minut na pytania przez Skype.

 • Zapisy trwają do 7 grudnia i liczba miejsc jest ograniczona
 • zapisujesz się na kurs klikając "Zapisz mnie"
 • czekasz na moje potwierdzenie i dane do wpłaty
 • opłacasz kurs i po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu w odpowiednim terminie
 • Koszt: 790 PLN

Zapisz mnie

To już chyba szósty kurs który zrobiłam z Akademią FSRC w Polsce. Jak zwykle ogromna wiedza, ciekawe przykłady, dobrze przygotowane materiały, cierpliwość podczas przekazywanie wiedzy. Bardzo lubię się od Ciebie uczyć Małgosiu. Do zobaczenia na kolejnej przygodzie. Polecam z całego serca.
Korina

Dla wszystkich stopni zaawansowania

Prywatny mentoringWspaniałe rozwiązanie dla osób chcących rozszerzyć swoją wiedzę albo nabrać większej biegłości. Umawiasz się na prywatne spotkania przez Skype; można również skorzystać z platformy szkoleniowej i pokazu slajdów. Możesz pytać o co tylko chcesz z dziedziny Feng Shui. Możesz wyjaśniać swoje wątpliwości albo poradzić się w sprawie swojej konsultacji.

 • odpowiedzi na pytania z zakresu dowolnego kursu Feng Shui prowadzonego przeze mnie - 300 PLN/90 minut
 • pomoc przy konsultacji (dla konsultantów praktyków) - cena zależna od zakresu

 • kontaktujesz się ze mną mailowo i przedstawiasz zakres tematyki, którą chciałbyś (chciałabyś) omówić
 • wpłacasz ustaloną kwotę i wybieramy dogodny termin spotkania (pieniądze muszą zostać zaksięgowane przed spotkaniem)

"Malgorzata is a highly respected colleague of mine. We have discussed complex Feng Shui cases together over the years. During this time, Malgorzata exhibited a deep knowledge of feng shui theory and practise. So when it came time for me to seek a mentor in my Chinese Astrology studies, I turned to Malgorzata. She has been my mentor in 4pillars Chinese astrology studies. Malgorzata has proved invaluable in giving me guidance in my Astrology readings. She is the woman behind my successful astrology readings."

"Małgorzata jest moją koleżanką i bardzo ją cenię. Przez lata omawialiśmy razem skomplikowane przypadki Feng Shui. W ciągu tego czasu Małgorzata wykazała głęboką znajomość teorii i praktyki Feng Shui. Gdy postanowiłem więc poszukać mentora w moich studiach astrologii chińskiej, zwróciłem się do Małgorzaty. Ona była moim mentorem podczas studiów chińskiej astrologii Czterech Filarów Przeznaczenia. Małgorzata okazała się niezastąpiona w przeprowadzaniu mnie przez proces czytania wykresów astrologicznych. To ona jest tą, która kryje się za moimi trafnymi analizami astrologicznymi."
- George Bennis
Master of Feng Shui, FSRC
- tłum. Małgorzata Gałkowska-Błądek