chiński Rok Psa

Poniżej znajdziesz przepowiednie z Roku Psa 2018

by Małgorzata Gałkowska-Błądek
Grudzień 4 2018 świąteczne lukrowane pierniki

Przepowiednia na grudzień w Roku Psa

by Małgorzata Gałkowska-Błądek
Grudzień według chińskiego kalendarza związanego z Feng Shui, rozpoczyna się 7 grudnia o godzinie 5:26 (obliczone dla strefy czasowej Warszawy) i trwać będzie do 5 stycznia 2019 do godziny 16:39.

Listopad przyniósł wiele różnych aspektów, było sporo zdarzeń związanych z Wodą Yin. Afery, tajemnice, mgły i oczywiście smog (prawie jak mgła). Zapowiadany był też upadek autorytetów. No i wychodzą różne sprawy z przeszłości, jak na przykład sprawa pedofilii i nazwisk z najwyższej półki....Czekamy na wyjaśnienie sprawy Księdza Jankowskiego między innymi.... Woda ogólnie to też głębia doznań, silne ale skrywane emocje. Czy grudzień będzie kontynuacją tego trendu? Zaraz zobaczymy.

W grudniu pojawia się żywioł Drzewa Yang wsparty bardzo silną Wodą. Drzewo Yang to porywczość, impuls i działanie. Ludzie mogą teraz szybciej działać niż myśleć. Nadal więc postępuj ostrożnie i trzy razy pomyśl zanim coś zrobisz. Znajdziesz teraz wiele przykrych, gorzkich wypowiedzi, bo Drzewo ma co prawda Wodę, ale brak mu Ognia, który dodałby nieco optymizmu i radości życia. Ludzie więc będą się skupiać na smutnych i złych stronach "medalu" przegapiając to co w nim piękne i radosne. Woda to mądrość ale też pesymizm i czarnowidztwo, szczególnie taka "zimna" Woda, bez Ognia. Możemy spodziewać się więc wysypu czarnych przepowiedni, straszenia, budzenia w ludziach lęku. Taki układ energii może prowadzić do dziwnych wydarzeń, gdzie ludzie w imię "prawdy" lub "sprawiedliwości" wydadzą fałszywe wyroki. Łatwiej teraz będzie stracić renomę niż ją zyskać. Tak więc uważaj na swoje decyzje i to co mówisz publicznie. Może to zostać opacznie zrozumiane, wykrzywione i może ci zaszkodzić. Ale jeśli to już się dzieje, nie przejmuj się, bo to jest coś w rodzaju mgły która przemija i kiedyś okaże się że to ty miałeś rację. Jeśli planujesz coś opublikować, wstrzymaj się do stycznia albo poradź się konsultanta w kwestii wyboru daty. Teraz w ludziach jest nerwowość i niecierpliwość, pesymizm i zwykła ludzka zawiść. Niestety taki układ energii może oznaczać złe strony żywiołu Drzewa - zawiść, zazdrość, kradzież, napad. Chęć odebrania komuś czegoś. Omijaj więc ciemne ulice, a szczególnie lasy a jeszcze szczególniej lasy w okolicach wody.

To jest natomiast świetny czas na pracę nad czymś nowym, co zostanie opublikowane czy pokazane później. Jeśli zechcesz, zamiast skupiać się na złych aspektach Drzewa, postaw na kreatywność. W mediach usłyszysz teraz wiele odważnych tekstów i wypowiedzi, ale wiele z nich będzie niedługo zdementowane. Ludziom będzie się wydawać że postępują w słusznej sprawie i mają rację, ale w trzeźwej ocenie sytuacji przeszkodzą im emocje. Ty sam też nie atakuj nikogo, nie wyciągaj zbyt szybkich wniosków, bo rzeczy są nie zawsze takie jakie się wydają....Jeśli coś opracowujesz, nie publikuj od razu tylko daj sobie trochę czasu na przemyślenie i wygładzenie zdań. Licz się z bardzo żywiołowymi reakcjami. Łatwo teraz pociągnąć za sobą tłumy, zarówno w dobrej jak i niestety w złej sprawie. W pogodzie mogą nas teraz czekać nagłe zmiany, szybkie przechodzenie frontów, coś takiego że wieczorem śnieżyca a rano słońce i odwrotnie.

Warto rozejrzeć się wokół, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Bo przecież teraz jest taki czas, że depresja się nasila a samotność daje w kość jak nigdy. Zaproś do stołu Wigilijnego samotną sąsiadkę czy samotnego znajomego. Skoro tak mało żywiołu Ognia wokół, rozpal go swoim sercem. Zajrzyj do schroniska dla zwierząt, zanieś nieużywany koc czy parę puszek karmy. Zapalaj więcej świec, szczególnie tych pachnących wanilią, cynamonem czy zmysłową paczulą. Umieść więcej czerwonych rzeczy dookoła. Słuchaj wesołej muzyki i daj się trochę ponieść fantazji. W lutym urodzi się nowy Ogień, byle więc do lutego....

W centrum wykresu feng shui znajduje się teraz energia trygramu Xun, zapowiadająca wiele zdarzeń i spraw związanych z kobietami, ich zdrowiem, równouprawnieniem itd. W mediach zobaczymy więcej kobiet zabierających głos w polityce albo znajdujących się u steru dużej firmy czy państwa, ale może się też pojawić jakiś skandal, w który zamieszane będą głównie kobiety. Ta energia może indukować romanse, również takie niewłaściwe; zdrady, uwiedzenia i tego typu inne zdarzenia. Wiele też mowy będzie o dokonaniach artystycznych, sztuce, modzie, kosmetykach i urodzie. Trygram ten symbolizuje też lasy i ekologię, ptactwo, wiatr i samoloty a także pocztę i ogólnie przesyłanie wiadomości. Będzie więc sporo tematów związanych z lasami, może nawet polowaniem. Niewykluczone są też tematy wiatru czyli w grę wchodzą silniejsze wiatry w pogodzie albo temat elektrowni wiatrowych. Jakieś problemy czy konieczność uregulowań prawnych pojawią się też w temacie ptactwa, hodowli drobiu itp. Również jakieś linie lotnicze mogą znaleźć się w centrum uwagi. Jedno ze znaczeń trygramu Xun to także papiernictwo i przemysł drzewny, meblarstwo. Zapewne wiele usłyszymy o tych tematach. Jakieś księgarnie czy wydawnictwa mogą mieć kłopoty albo zostanie wprowadzona jakaś nowa ustawa w tym temacie.

W grę wchodzi również temat księgowości i kontroli skarbowej albo komorników. Ponieważ trygram Xun związany jest z wiatrem a więc też powietrzem - mocniej zaakcentowany zostanie temat smogu i czystości powietrza. Niewykluczone że pojawią się jakieś ustawy lub niestety - problemy na arenie europejskiej. Powietrze - to również sposób rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii; niewykluczone jest więc, że będziemy świadkami jakiejś poważniejszej epidemii (ptasia grypa?). W swoim otoczeniu zwróć uwagę na ptaki w potrzebie, ponieważ to ich energia jest teraz na przysłowiowym świeczniku.

Jeśli chodzi o kierunki - unikałabym teraz podróży na linii północ-południe i północny zachód-południowy wschód. Podróż w tych kierunkach może aktywować kłopoty. Północne i północnozachodnie części krajów lub kontynentów mogą doświadczyć teraz jakichś problemów, na północnym zachodzie może nastąpić jakiś większy wypadek szczególnie na jakiejś konstrukcji przy/na wodzie albo jakiś problem z promem czy inną jednostką pływającą. Uważałabym tam korzystając z pływalni. Coś się też może tam wydarzyć w porcie lub na platformie wiertniczej. Na północy z kolei może nastąpić jakaś eksplozja lub pożar.

Ponieważ zbliżają się Święta - oczywiście będzie też parę rad z nimi związanych. Przede wszystkim staraj się nie umieszczać choinki w pokoju północnym. W tym miesiącu gromadzą się tam energie mogące przynieść pecha i nagłe, niespodziewane wydarzenia a nawet wypadki. Choinka z lampkami i ozdobami może niestety aktywować te energie. Może też sama doprowadzić do wypadku - zapalić się. Za to w kwestii samych obchodów, możesz zaszaleć. Zrób coś wyjątkowego, wprowadź jakąś nową tradycję. Wykorzystaj inspirujący czas Wody i Drzewa aby przeżyć Święta w radosny i nietuzinkowy sposób. Niech będzie coś wyjątkowego tym razem, innego niż zazwyczaj. Więcej porad związanych z poszczególnymi kierunkami w domu, znajdziesz w filmie pod tą przepowiednią. Będzie tam też o kolorach na choince w zależności od kierunku świata. Zajrzyj!

Teraz przyjrzymy się jeszcze temu, co energie grudnia przyniosą poszczególnym żywiołom osobistym (żywioły osobiste czyli to co jest w dniu urodzenia u góry, można sprawdzić w kalkulatorach Feng Shui ). Przy czym znak plusa oznacza yang a znak minusa yin.

Drzewa Yang - mogą być teraz szczególnie podatne teraz na emocje i na pochopność działania. Powinny wziąć to pod uwagę. Ale jeśli potrafią opanować swój żywioł, ich praca może zrobić milowy krok naprzód, mogą trafić na trop czegoś, co może się okazać niezwykłym odkryciem lub nowym rozwiązaniem starego problemu. Niewykluczony jakiś niespodziewany prezent lub przypływ gotówki.

Drzewa Yin - będą mieć ochotę się wycofać na jakiś czas i odpocząć albo poświecić się nauce. Muszą też wziąć pod uwagę działania konkurencji. Ale czas sprzyja nowatorskim pomysłom i może warto wdrożyć coś absolutnie nowego? Sytuacja finansowa powinna być niezła. Trzeba jednak być przygotowanym na zmiany planów w związku z problemami u starszych osób z rodziny.

Ognie Yang - zostaną zmuszone do czegoś czego nie chcą, ale będą musiały się z tym pogodzić. Zapewne chodzi o jakieś oczekiwania ze strony rodziny. Może też powrócić jakaś stara sprawa i wreszcie się rozstrzygnąć. Miesiąc zapowiada się pracowicie i może nawet jakiś pieniądz skapnąć. Grunt to się nie poddawać, byle do lutego!

Ognie Yin - poczują wiatr w żaglach i wielkie wsparcie. Jeśli maja coś odpowiedzialnego i trudnego do zrobienia to teraz jest dobry czas. W zasadzie wszystko powinno się ułożyć po ich myśli i nie powinny martwić się knuciem zazdrośników, bowiem wszelkie nieczyste zagrania konkurencji lub wrogów, przyniosą Ogniom Yin paradoksalnie jeszcze większe korzyści.

Ziemie Yang - mogą przeżyć jakiś zwrot w pracy - otrzymać niespodziewany awans albo reprymendę od szefa, muszą też uważać na możliwość otrzymania mandatów. Jakaś sprawa finansowa może przynieść kłopoty i te kłopoty mogą się przeciągnąć jeszcze do przyszłego miesiąca. Płaćcie na czas rachunki, bo mogą być przykre skutki. Nie pożyczajcie nikomu pieniędzy ani żadnych cennych rzeczy, bo mogą do Was nie wrócić. Ale zawsze możecie liczyć na pomocną dłoń przyjaciół, w potrzebie nie będziecie sami.

Ziemie Yin - mogą zostać dostrzeżone a ich wysiłki nagrodzone. Panie Ziemie Yin mogą liczyć na wianuszek adoratorów i jakąś pomoc ze strony mężczyzn. Jeśli więc mają coś do załatwienia - to najlepiej podejść do okienka z urzędnikiem a nie urzędniczką. Jeśli prowadzicie jakiś spór, to jeśli naprawdę macie rację, szala przechyli się zdecydowanie na Waszą korzyść.

Metale Yang - powinny częściej kupować losy różnych loterii bo mają teraz sporą szansę wygrania. Kupujcie losy we wschodnich dzielnicach miasta :o) Spodziewajcie się też czegoś niezwykłego pod choinką. Wasza kreatywność zostanie doceniona i wiele Metali Yang otrzyma awans. Niewykluczona także premia.

Metale Yin - niewykluczona podwyżka albo awans a w każdym razie docenienie Waszej ciężkiej pracy. Możecie też liczyć na cenne prezenty :o) Panowie Metale Yin mają dużą szansę spotkać swoją wybrankę - bywajcie częściej w klubach, pokazujcie się, szczególnie we wschodnich dzielnicach miasta. Jeśli potrzebujecie wsparcia, nie wahajcie się odezwać do znajomych lub przyjaciół z daleka.

Wody Yang - dostaną skrzydeł i rzucą się w wir pracy ale powinny uważać aby nie było to kosztem rodziny. Coś co zrobi konkurencja, będzie dla nich inspiracją. Być może nawet nawiążą współpracę z kimś, kto dotychczas był im nieprzychylny. Muszą jednak uważać aby nie podpaść w kwestii prawa, szczególnie związanego z prawami autorskimi.

Wody Yin - będą niesamowicie kreatywne; jeśli więc mają w planach jakąś pracę twórczą, to w grudniu czas im wyjątkowo sprzyja. Sprzyjają też ludzie i przyjaciele, okoliczności. To teraz mogą powstać utwory, prawa, wynalazki i dzieła o wielkiej wadze i znaczeniu. Wykorzystajcie ten czas bo to Wasza ogromna szansa. Nie poddawajcie się też nastrojowi depresji, który czasem może Wam teraz doskwierać. Dla ambitnych - istnieje szansa na ciekawą propozycję pracy ale niekoniecznie w pobliżu.


aniołek


Kochani moi Czytelnicy - korzystając z okazji, chciałabym Wam życzyć wspaniałych, zdrowych i radosnych Świąt. Aby do Waszych domów zawitała miłość, pomyślność i harmonia. Aby na ustach gościł uśmiech i aby nikt nie był samotny. Cieszcie się tymi pięknymi, magicznymi dniami!

Poniżej jeszcze sprawdźcie co się czai w poszczególnych kątach mieszkania :o)


Źródłem pięknej muzyki jest : www.purple-planet.com/Listopad 6 2018 jesienne liście

Przepowiednia na listopad w Roku Psa

by Małgorzata Gałkowska-Błądek


Listopad według chińskiego kalendarza związanego z Feng Shui, rozpoczyna się 7 listopada o godzinie 12:32 (obliczone dla strefy czasowej Warszawy) i trwać będzie do 7 grudnia do godziny 5:26.

W tym miesiącu przybywa do nas bardzo silna Woda, co prawda Yin, ale mocno wsparta. To może nie jest woda oceanu, ale woda składająca się z kropel drążących skałę. Woda wszędobylska, otaczająca nas zewsząd. Para wodna, mgła i szron. Więcej teraz będzie mgieł i mżawek niż ulew. Ponieważ jednak pod tą Wodą Yin jest znak Świni zawierający Wodę Yang, możemy się spodziewać że wiele będzie się działo pod naszymi stopami. Mogą zostać zalane jakieś podziemne tunele, metro, przejścia. Byłabym ostrożna w korzystaniu z tuneli znajdujących się pod wodą - La Manche czy tunele pod fiordami (Norwegia), rzekami. Mgły mogą bardzo doskwierać prowadząc do wypadków, zarówno lotniczych jak i drogowych, morskich czy kolejowych. Bądźmy teraz szczególnie ostrożni na drodze, bo we mgle pieszych też nie widać. Przyczep sobie znaczek odblaskowy do kurtki, sprawdź oświetlenie roweru. Jeśli chodzi o pogodę, energia miesiąca w połączeniu z energią roczną wskazuje raczej na ciepły listopad w porównaniu z innymi latami. Może być nawet mniej opadów. Czyżby złota polska jesień miała się przedłużyć?

Wracając jeszcze do tej Wody Yin ponad Świnią zawierającą Wodę Yang. Woda Yin symbolizuje tajemnice, niedopowiedzenia, teorie spiskowe. I te tematy mogą teraz zająć pierwsze miejsce w nagłówkach mediów. Niewątpliwie Woda Yin może mieć związek ze szczepieniami, medycyną i ogólnie lekami. Być może nabierze teraz rumieńców sprawa Pana Zięby i ogniska zachorowań na odrę. Ogólnie szczepienia i choroby zajmą teraz sporo czasu antenowego. Będą próby stworzenia jakichś ustaw związanych ze szczepieniami albo próby powstrzymania ruchu antyszczepionkowego. Ale to jeszcze bardziej zantagonizuje ludzi. Pojawi się wiele fałszywych oskarżeń, fałszywych wyssanych z palca teorii i nowe teorie spiskowe. Możemy też być świadkami odkrycia drugiego a nawet trzeciego dna w tych wydarzeniach i ich przyczynach. Prawda może być zupełnie inna niż się spodziewamy. Należy więc zachować zdrowy rozsądek i nie wierzyć we wszystko co się przeczyta czy zobaczy na podejrzanych kanałach. Ktoś może mieć w tym interes aby antagonizować teraz ludzi i mieszać w głowach. Pamiętaj, Woda Yin na powierzchni a pod nią głębia. Czyli mgła zasłaniająca obraz a pod nią pułapka.

Wiele osób będzie ryzykować i szarżować, ale upadnie kilka autorytetów. Nie pakujmy się w sytuacje które w jakikolwiek sposób mogłyby się zakończyć z jakąś szkodą dla nas albo jeśli nie jesteśmy absolutnie pewni wyniku. Pamiętaj, we mgle można pobłądzić. Nie składajmy pozwów ani nie rozpoczynajmy spraw sądowych jeśli dowody nie są absolutnie po naszej stronie. Nie denerwujmy szefa, nie grajmy na nerwach nikomu, nie wdawajmy się w dyskusje z nieobliczalnymi ludźmi. Nie żądajmy od szefa podwyżki ani nie krytykujmy go. Jednym słowem nie rozpoczynajmy teraz działań które mają niepewny wynik. Zaczekajmy z tym do następnego miesiąca. Nie startujmy teraz z jakimiś nowymi pomysłami które w razie porażki popsują nam opinię. Nie kopmy też pod nikim dołków bo sami w nie wpadniemy :o) To nie jest też dobry czas na jakąś ważną kampanię reklamową, ponieważ mgła zakryje nasze atuty. Jeśli natomiast popełniłeś błąd - to jest dobry czas na naprawę zanim ktokolwiek się połapie.

Aura sprzyja poszukiwaniu i pozyskiwaniu informacji, docieraniu do tajemnic, dotąd nieuchwytnych. Ale na razie nie publikuj tego co znajdziesz, poświęć czas na sprawdzenie tego znaleziska, bo w przeciwnym przypadku ryzykujesz swoją reputacją. Czas wybitnie sprzyja też nauce i rozwojowi osobistemu ale trzeba uważać aby nie pogubić się w zbyt wielu wątkach. Nie rozdrabniaj się, kontynuuj jedną rzecz na raz. Wspaniały czas dla ludzi, których podstawą pracy jest wyobraźnia. Zauważysz też że wzrośnie Twoja aktywność społeczna, zapragniesz spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi, rodziną. Łatwiej będzie się porozumieć z ludźmi. Tak jakby wszyscy nadawali na tej samej fali. To niezwykłe :o) Będzie wiele zamyślenia, marzeń, wspomnień, refleksji, bo Woda to mądrość, głębia doznań. Ciekawsze, intensywniejsze i pełne niespodzianek może też okazać się twoje życie uczuciowe i intymne. Niestety nie dla wszystkich ten czas będzie przyjazny - ludzie podatni na depresję mogą teraz bardziej cierpieć. Rozejrzyj się wokoło czy nie masz takich ludzi w pobliżu. To właśnie teraz trzeba podać im rękę, porozmawiać, pomóc, wyciągnąć do kina, na wystawę, zaprosić, pogadać. Odczujesz coś niesamowitego, tak jakby wszyscy byli czymś połączeni, powiązani niewidzialną nicią. Wystarczy jedno słowo i rozumiecie się "w lot" :o) To piękny i niesamowity czas.

Jeśli chodzi o energie feng shui, główne miejsce w magicznym kwadracie Luo Shu zajmie w listopadzie energia opisana numerem 5. Jest to energia cesarska, słynąca ze swojej nieprzewidywalności i spektakularnych wydarzeń. Symbolizuje też centrum wydarzeń lub przestrzeni. Dlatego wiele się może dziać w stolicach państw i wiele wydarzeń może dotyczyć rządów, ważnych osób, zarządów dużych firm albo nawet dworów królewskich. Coś bardzo ważnego może zostać ogłoszone. Ale może też wydarzyć się coś bardzo złego - jakaś eksplozja, katastrofa budowlana, pożar, ponieważ roczna energia w centrum to trygram Li - Ogień.

Teraz jak to się przedstawia w kierunkach....Północne części krajów, kontynentów lub miast, a szczególnie miejsca nad wodą, mogą doświadczyć jakichś problemów. Może nastąpić jakaś katastrofa. Jakiś statek może zatonąć. Może być problem na jakiejś platformie wydobywczej. Jakieś konstrukcje związane z płynami mogą zostać zniszczone. Terminal gazowy? Może to też dotyczyć wodociągu lub linii komunikacyjnej. Na wszelki wypadek miej zawsze zapas wody do picia. Może też nastąpić uszkodzenie jakiegoś kabla na dnie oceanu i część państw może mieć problemy z łącznością. Jakiś operator telefonii może mieć problemy. Jak więc sam widzisz - zapowiada się całkiem dynamiczny miesiąc. Ale staraj się robić swoje, pilnując aby z niczym nie przesadzić - a wszystko będzie dobrze. No może nie podróżuj w strefy wulkaniczne, bądź ostrożny nad wodą. Drugim kierunkiem na który bym uważała - jest północny wschód - tam są możliwe jakieś wstrząsy i jakieś spektakularne wydarzenia w górach. Udając się na wschód - uważaj na swoje bagaże, bo może coś zniknąć i raczej unikaj ciemnych zakamarków, bo może ktoś chcieć bardziej stanowczo coś ci zabrać. Zachodnie części krajów i kontynentów mogą nękać zdarzenia związane z ogniem. A jeśli zamierzasz awansować lub popracować nad swoją karierą, uaktywnij kierunek północnego zachodu. Pisz CV do miejsc które są na północny zachód od ciebie. Do pracy jedź tak aby na ostatniej prostej jechać w kierunku północno-zachodnim. Posiedź w pokoju który jest w tej części mieszkania. Więcej o tym - tradycyjnie - w filmiku pod prognozą.

Teraz przyjrzymy się jeszcze temu, co energie listopada przyniosą poszczególnym żywiołom osobistym (żywioły osobiste czyli to co jest w dniu urodzenia u góry, można sprawdzić w kalkulatorach Feng Shui ). Przy czym znak plusa oznacza yang a znak minusa yin.

Drzewa Yang - otrzymają wiele wsparcia ale też sporo osób poprosi je o przysługę. Dobrze jest przestać odwlekać to co czeka na zrobienie. W tle może czekać jakiś zastrzyk nieoczekiwanej gotówki. Dobry czas na naukę i rozwój osobisty. Ale nie jest to dobry czas na rozpoczynanie czegoś nowego. Może też być problem z motywacją i kierunkiem działania.

Drzewa Yin - nie odsuwaj zadań tylko dlatego że wydają ci się trudne. Najgorzej zacząć ale potem pójdzie już prawie samo. Jakiś ruch konkurencji sprawi, że odniesiesz sporo korzyści. Nie przejmuj się więc gdy ktoś będzie próbował wykopać pod tobą dołek. Będziesz mieć sporo pomysłów, ale nie wdrażaj ich jeszcze. Wiele spraw ma się wyjaśnić. Niewykluczony zastrzyk gotówki.

Ognie Yang - mogą spodziewać się wyróżnienia, nagrody lub nawet awansu. Panie spod tego znaku mają teraz szansę na znalezienie słodkiej miłości ale pamiętaj że nie wszystko złoto co się świeci. Nie ryzykuj, bo grożą kłopoty. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, sprawa może mieć drugie dno. Unikaj schematycznego myślenia, bo możesz kogoś skrzywdzić.

Ognie Yin - uważaj na mandaty i kary. Jakaś trudna sprawa okaże się teraz łatwiejsza i nie taka poważna jak ci się wydawało. Załatw to teraz, nie odkładaj, kuj żelazo póki gorące. Znajdziesz wiele wsparcia i zrozumienia. Jeśli jesteś kobietą, załatwiaj sprawy z mężczyznami urzędnikami, będą się teraz dwoić i troić aby ci nieba przychylić. Nawet ten najbardziej mrukowaty okaże się pomocny.

Ziemie Yang - mogą się spodziewać polepszenia sytuacji finansowej, ale trzeba się będzie z kimś podzielić. Może być tak, że większość pieniędzy pójdzie teraz na spłatę jakichś wcześniejszych zobowiązań. Uważaj też na możliwość kradzieży i strat. Panowie Ziemie Yang powinni zwrócić większą uwagę na swoje partnerki, ponieważ może pojawić się groźny rywal. Z drugiej strony, piękna uwodzicielka może okazać się mężatką....Tak więc w sprawach uczuciowych ostrożnie. Uważaj na możliwość prowokacji lub łapówki.

Ziemie Yin - jakaś nagroda, której się spodziewałeś, może przypaść komuś innemu. Może to też dotyczyć intratnego stanowiska. Nie jest to więc najlepszy miesiąc do wysyłania CV. Konkurencja może się teraz niestety mocniej dać we znaki. Jeśli więc startujesz z jakimś nowym pomysłem - zaczekaj, bo ktoś może ukraść pomysł. Spręż się natomiast i kontynuuj coś co już zacząłeś i tu możesz się spodziewać wspaniałych wyników.

Metale Yang - pewne sprawy będą od ciebie wymagać niestandardowego podejścia. Kluczem do sukcesu będzie teraz kreatywność. Ktoś starszy w rodzinie może potrzebować teraz więcej opieki. Finansowo zapowiada się dobrze; może pojawić się jakaś niespodziewana gotówka, zwrot długu lub coś okaże się tańsze niż się spodziewałeś. Przygotuj się jednak na dość pracowity i zajęty czas.

Metale Yin - rzucą się w wir pracy i może być tak, że im dalej w las tym więcej drzew. Gdy zajmiesz się czymś jednym, natychmiast się okaże, że jest to powiązane z dziesięcioma innymi aspektami. Można się pogubić....Ale jest to świetny miesiąc aby zainwestować w siebie, aby zrobić coś dla siebie. Pomyśl o jakiejś lokacie albo szkoleniu, które może ci dać ciekawy zawód. Możesz też zacząć pracować nad swoim awansem lub publikacjami. Będzie wsparcie i motywacja. Działaj!

Wody Yang - czeka cię świetna okazja na wyprzedzenie konkurencji, która będzie zajęta czymś innym. Jeśli nawiążesz współpracę z właściwymi ludźmi i będziesz działać uczciwie, czeka spory sukces. Finansowo powinno być dobrze, ale nie przesadzaj z wydatkami. Niewykluczona jest decyzja, którą będziesz musiał podjąć wbrew sobie. Mądry wybór to teraz klucz do sukcesu.

Wody Yin - zapowiada się ciekawy towarzysko czas; uważaj: nie każdy kto się uśmiecha, jest przyjacielem. Gdy ktoś cię do czegoś namawia, trzy razy się zastanów, bo może to być pułapka. Ogólnie w kręgach towarzyskich mogą nastąpić roszady, pojawią się nowe twarze a zniknie kilku zazdrośników. Nie licz na pomoc, wszystko będziesz musiał zrobić sam. Przyjaciele będą zajęci swoimi sprawami. Ale gdy się postarasz, czekają zaszczyty.

Poniżej zobacz co się czai w poszczególnych kątach mieszkania :o)


Źródłem pięknej muzyki jest : www.purple-planet.com/